20.02.21, Projekt Antrakty: Materia, klub Studio

  • 16 February, 2021
  • Paweł Szupiluk / Academica

20 lutego w ramach projektu Antrakty wystąpi zespół Materia

Będzie to koncert wyjątkowy, bo hybrydowy! Część fanów będzie mogła bawić się razem z zespołem w klubie! Resztę fanów gorąco zachęcamy do uczestnictwa w darmowej transmisji online, którą znajdziecie na Facebooku oraz YouTube Klubu Studio


Zespół pojawił się w popularnym programie „Must Be The Music” jak i na scenach największych festiwali w Europie! Chłopaki zaprezentują utwory ze swojego najnowszego albumu „The Rising”, ale nie zabraknie również starszych kawałków! 

Przygotujcie się na naprawdę mocne granie! 


Bilety w cenie 50 zł: https://ticketclub.pl/koncerty/materia-klub-studio-krakow-1583/ 

Transmisja koncertu jest darmowa, zachęcamy do dobrowolnych wpłat do kapelutka.

Link: http://bit.ly/3oF9QXy


Koncert Materia w Klubie Studio odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a między krzesłami zachowane zostaną odstępy. Udział w wydarzeniu będą mogły wziąć wyłącznie osoby zaopatrzone w środki ochrony osobistej. Warunkiem uczestnictwa w koncercie będzie również przekazanie organizatorowi podpisanego Oświadczenia Uczestnika Wydarzenia. Posiadacze biletów zostaną również poproszeni o korzystanie z płynów dezynfekujących, a także o zachowywanie dystansu społecznego. Podczas koncertu nie będzie możliwości skorzystania z gastronomii.


*Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19*


Materia powstała w 2008 roku z inicjatywy dwóch braci Michała i Tadeusza Piesiak oraz Jakuba Marciniaka. Na początku 2009 roku wydali demo "Vandals" którym od razu zyskali dużą popularność. w 2010 roku do zespołu dołączył drugi gitarzysta Adrian Dubiński. Materia zaczęła intensywnie koncertować w całej Polsce wygrywać wiele przeglądów dla młodych kapel. W 2011 zespół wydaje EP "Holidays On The Angels Island" i w tym samym roku jako Laureat Ogólnopolskich Eliminacji dają koncert na Dużej Scenie Przystanku Woodstock..

Na początku 2013 wydają swój pierwszy LP "Case Of Noise" i próbują swoich sił w polsatowskim "Must Be The Music". Muzyka zespołu przypada do gustu jurorom oraz widzom i ostatecznie zespół ociera się o główną wygraną programu. Kapela zyskuję rzeszę nowych fanów i wyrusza w pierwsze trasy za granicę. Milowym krokiem było pojawienie się na europejskich festiwalach: Wacken (Niemcy), Woodstock (Polska), Euroblast (Niemcy), MetalBlast (Egipt), MetalHead Meeting (Rumunia), Hardcore United Fest (Szwajcaria)." w 2017 roku na światło dzienne wychodzi "We Are Materia" czyli 2gi longplay zespołu. Materia ma okazję nowy album promować na trasie z Decapitated. Następnie chłopaki ruszają w kolejną trasę europejską, odwiedzając Szwajcarię, Hiszpanię, Niemcy, Bułgarię, Austrię, Danię i Luksemburg.

We wrześniu 2019 odbywa się premiera "The Rising". Album zbiera bardzo dobre recenzje. Legendarny amerykański portal Metal Injection umieścił "The Rising" wśród najlepszych albumów 2019 roku.

20.02.21, Projekt Antrakty: Materia, klub Studio" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia