Abbath prezentuje tytułowy singiel z nadchodzącej płyty

  • 11 June, 2019
  • Knock Out Productions

W sieci pojawił się najnowszy utwór Abbath zatytułowany „Outstrider”!

3 czerwca 2019, na kanale wytwórni Season of Mist ukazał się singiel, który zapowiada nadchodzący pełnowymiarowy album Abbath – „Outstrider”. Cały krążek ma premierę zaplanowaną 5 lipca 2019 i wydany zostanie także z ramienia francuskiej wytwórni.

Nowego utworu Abbath – „Outstrider”, można posłuchać tutaj:Abbath wystąpi w naszym kraju 9 lutego 2020 roku, w warszawskim klubie Progresja. W roli supportu na scenie zobaczymy zespoły Vltimas oraz 1349.

Bilety na koncert można zakupić już teraz na: https://sklep.knockoutprod.net.


ABBATH (Norwegia) black metal:

Choć solowa kariera Abbatha trwa ledwie od 2015 roku, o byłym frontmanie legendarnego Immortal było w tym czasie dość głośno. Drugi studyjny materiał "Outstrider" (2019) Abbath nagrał już w zupełnie innej konfiguracji personalnej. Obecnie na scenie obok Norwega stoją: bębniarz Ukri Suvilehto, basistka o filmowo kojarzącej się ksywce Mia Wallace (zatrudnił ją także Tom G. Warrior do Triumph of Death) oraz gitarzysta Ole André Farstad.

Abbath z pewnością uraczy fanów klasykami Immortal, może czymś projektu I.

Sprawdź, jeśli lubisz: Immortal, Gorgoroth, Bathory…

https://www.facebook.com/abbathbandVLTIMAS (USA/Kanada/Portugalia) death metal:

David Vincent zalicza się do osób inteligentnych i dotarło do niego, że musi pokazać fanom, że stać go jeszcze na coś naprawdę ciekawego w death metalu. Dowód w postaci kapeli VLTIMAS pomogli Vincentowi przygotować zawodnicy pierwszoligowi – Blasphemer (gitara, eks-Mayhem, Aura Noir) i kapitalny bębniarz Flo Mouniera (Cryptopsy). Kredytu zaufania i finansów na nagrania udzieliła kapeli renomowana wytwórnia Season Of Mist. Pełnowymiarowy efekt pracy pod tytułem "Something Wicked Marches In" ukazał się 29 marca 2019 roku i zebrał zasłużenie bardzo dobre recenzje. Jest i polonicum w związku z albumem, bo jego oprawę graficzną przygotował Zbigniew M. Bielak (m.in. Ghost, Paradise Lost, Watain, Portal).

Sprawdź, jeśli lubisz: Morbid Angel, Cryptopsy, Vader…

https://www.facebook.com/VLTIMAS1349 (Norwegia) black metal:

O tym, że black metal potrafi być wściekły, bezlitosny, bezkompromisowy, a jednocześnie ciekawy i frapujący, doskonale wiedzą muzycy 1349. Powstała w 1997 roku na gruzach Alvheim kapela, której głównodowodzącymi są basista Seidemann (także m.in. Mortem, Pantheon I) i wokalista (a wcześniej bębniarz) Ravn, zaś gary okłada fantastyczny Frost (Satyricon), potrafiła nagrać takie perełki (czarne rzecz jasna) black metalu, jak "Beyond The Apocalypse" czy "Hellfire", ale także nieco poeksperymentować (np. album "Revelations of the Black Flame", współmiksowany przez Toma G. Warriora z Hellhammer/Celtic Frost/Triptykon). Jednakże bez względu na to, jaka była muzyka 1349, zespół nigdy nie zatracił wyjątkowego klimatu swoich kompozycji, odbijającego echa pionierów gatunku.

Sprawdź, jeśli lubisz: Gorgoroth, Mayhem, Dark Funeral… 

https://www.facebook.com/1349official


Zagrają:

ABBATH (Norwegia) black metal

 +

Vltimas (USA/Kanada/Portugalia) death metal

1349 (Norwegia) black metal

Kiedy: 9 lutego (niedziela) 2020

Gdzie: Warszawa @ Progresja, Fort Wola 22

Bilety: 100 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:

https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie) 

http://www.eventim.pl

Abbath prezentuje tytułowy singiel z nadchodzącej płyty" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

24 Nov
Moonspell w Kwadracie

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
03 Dec
DEEP PURPLE LIVE IN CONCER

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Kup bilet
14 Dec
PUNK FEST 2019 Warszawa

Progresja, ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Kup bilet