Agata Sobocińska prezentuje nowy singiel

  • 07 February, 2019
  • QL CITY Music & Entertainment PR

Pochodząca ze Szczecina artystka, we współpracy z jednym z najbardziej cenionych polskich producentów – Piotrem Siejką, przygotowała nowy singiel, pt. Znikam stąd.

Nowy singiel Agaty to dynamiczna, nowoczesna produkcja, której charakterystyczne, energetyczne brzmienie wpada w ucho już po pierwszym odsłuchaniu.

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy trzeba podjąć decyzję i stać się kowalem własnego losu. Czasami niewiele dzieli nas od szczęścia, a przed zmianą powstrzymuje nas zwykle strach przed nowym i nieznanym. Warto wtedy powiedzieć „dość” – ZNIKNĄĆ – i na nowo poszukać swojego miejsca na ziemi – zapowiada premierę nowego singla Agata.

Znikam stąd – to utwór, którym Agata podbije serce niejednego fana muzyki electropopowej, idealnie wpisujący się w karnawałowy czas.

Znikam stąd w serwisach cyfrowych: https://mymusicpl.lnk.to/ZnikamStad

Agata Sobocińska – to pochodząca ze Szczecina piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę popową. Ma na swoim koncie debiutancki album Już na zawsze, który ukazał się na rynku wiosną 2017 roku. Singiel pod tym samym tytułem pojawił się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, a teledysk do niego liczy ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube.

Agata swoją siłą i determinacją mogłaby obdzielić pół Szczecina i sporą część debiutujących wokalistów. Na co dzień zarządza zespołem w jednej z największych firm w Szczecinie, a w każdej wolnej chwili konsekwentnie buduje swoją karierę na polskiej scenie muzycznej, podbijając serca fanów z każdym kolejnym opublikowanym utworem. Jej koncerty – to pełna energii i pozytywnych emocji mieszkanka popu i elektroniki. Podczas występów towarzyszy jej zespół w składzie: Tomasz Biniek (gitara), Robert Zduńczyk (bas) i Mirosław Browarny (perkusja).


Więcej o Agacie:

FB: https://www.facebook.com/agatasobocinska

Instagram: https://www.instagram.com/agatasobocinska/

www: http://www.agatasobocinska.pl

YouTube: https://www.youtube.com/agatasobocinska

Znikam stąd (3:01), Wykonawca: Agata Sobocińska

Słowa: Agata Sobocińska, Tomasz Wojciech Biniek, Piotr Siejka

Muzyka: Agata Sobocińska, Tomasz Wojciech Biniek, Piotr Siejka

KOD ISRC do ZPAV: ISRC PL-U52-19-00001

Rok wydania: 2019

Agata Sobocińska prezentuje nowy singiel" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

18 Sep
KRIS BARRAS BAND w Hydrozagadce

Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Kup bilet
19 Sep
KRIS BARRAS BAND w Zaścianku

Klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków

05 Oct
10 URODZINY BOOZE & GLORY

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet