Agnieszka Twardowska prezentuje nowy singiel zatytułowany „Północ”.

  • 11 October, 2017
  • MS Group Media

Agnieszka Twardowska - uczestniczka popularnych programów telewizyjnych „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „The Voice Of Poland” - powraca z nowym singlem! 

Północ to utwór utrzymany w klimacie "łagodnego popu", powstał we współpracy z Janem Smoczyńskim - producentem ostatnich płyt Kayah oraz Bovskiej. Muzykę Agnieszka skomponowała wspólnie z Janem, natomiast tekst napisała samodzielnie, zainspirowana powstałą wcześniej muzyką. Opowiada on o mocy jaką ma w sobie noc, o tym jak potrafi zmienić ludzkie myślenie i zachowanie. Tytułowa "Północ" symbolizuje marzenia o wyrwaniu się z objęć codzienności, tęsknocie za szaleństwem, spontanicznością i magią, która dzieje się między ludźmi, zwłaszcza kiedy otacza ich ciemność.

Premiera live nowego singla artystki odbyła się 15 września 2017 r., podczas Koncertu Debiutów 54 edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 

Utwór zapowiada pierwszy album Agnieszki, który przewidziany jest na 1 kwartał 2018 roku. Wydawcą i dystrybutorem singla oraz albumu Agnieszki Twardowskiej będzie Wydawnictwo Agora.


Agnieszka Twardowska prezentuje nowy singiel zatytułowany „Północ”." data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

28 Jul
OBITUARY we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry

Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100, Wrocław

Kup bilet
30 Jul
Obituary w krakowskim Kwadracie

Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
05 Aug
Pożegnalny koncert I Am Giant w Warszawie

Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22, Warszawa