BIAŁY prezentuje debiutancki album EMOCJE

  • 05 December, 2017
  • Magic Records

Pochodzący z Czechowic-Dziedzic na Śląsku raper był jednym z objawień trzeciej edycji "Must Be The Music - Tylko muzyka" w której dotarł aż do samego finału.

Publiczność ujęły utwory opowiadające o jego doświadczeniach w walce o syna.

Teraz artysta prezentuje swój debiutancki album EMOCJE.

Płyta od początku do końca utwierdza słuchacza w przekonaniu, że Biały nie zna słowa "prywatność". Album jest szczerym pamiętnikiem artysty, raper skupia się na życiowych refleksjach, na zabawę słowem pozwolił sobie przy tematyce związanej z rozrywkowym trybem życia. Nieudane toksyczne związki, trudne relacje międzyludzkie oraz łatwe dziewczyny to codzienność w życiu artysty. Na płycie nie brakuje pozytywnych akcentów gdzie utwory rapera stanowią dobrą motywację aby iść przed siebie i walczyć o swoje. Producentem głównym albumu jest Marcin Kindla ,który nie tylko czuwał nad całą produkcją albumu, ale także stworzył muzykę oraz sam gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów. Autorami bitów mocno związanymi ze światem hip-hopowym są "Baltik Beatz" , "PcN ", "Paweland", Krzysztof Pietras , "DONO/TEWU". Ten ostatni to nie tylko autor bitu ,ale także raper który udzielił się gościnnie w utworze, będącym mocnym protestem w stronę polskich wytwórni i całego przemysłu muzycznego.

W kwestiach wokalnych świetnie sprawdziła się Karolina Lapczyk "Perła" znana słuchaczom z BITWY NA GŁOSY. Śpiewa także Pamela Stone, Kamila i chyba najbardziej zaskakujący gość Sebastian Gabryś, który jest specjalistą w dziedzinie wokalno-teatralnej.


BIAŁY prezentuje debiutancki album EMOCJE" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

22 Nov
Knock Out Tour 2018 - Poznań

Poznań „U Bazyla”

Kup bilet
23 Nov
Knock Out Tour 2018 - Gdańsk

Gdańsk „B90”l

Kup bilet
24 Nov
Knock Out Tour 2018 - Szczecin

Szczecin „Peron 5”

Kup bilet