CatchUp i Gedz z mocnym kandydatem na klip roku!

  • 11 March, 2021
  • Piotr Anuszewski / REVOLUME

Po mocnym wejściu z przebojowym singlem “Parę Dni” CatchUp odsłania kolejną mocną kartę ze studyjnego debiutu. Tym razem ten nietuzinkowy raper, wokalista i producent zabiera słuchacza w oniryczne ego trippin’ pod postacią singla “Tik Tok”’. 


W hipnotycznej wizji - kreślonej razem z Gedzem - sen miesza się z jawą, a świat realny ze światem social mediów. Ta intymna i kameralna aranżacja zainspirowała Macieja Rudzina do stworzenia naprawdę wyjątkowego wideoklipu. Zdecydowanie jest to jedna z najbardziej spektakularnych i dopracowanych wideo-premier ostatnich miesięcy. Debiutancki album CatchUpa ukaże się nakładem 2020 label.

YT: 

Cyfra: http://soundline.biz/catchuptiktok


CatchUp to artysta, który na przekór pandemicznej rzeczywistości 2k20 miniony rok może zdecydowanie zaliczyć do udanych. Duży wokalny potencjał oraz oryginalny styl rapowania - a także nieszablonowe podejście do produkcji muzycznej - zostały dostrzeżone zarówno przez czołowych reprezentantów hiphopowej sceny (podwójny feat na “Jarmarku” Taco Hemingwaya, przebojowe beaty dla Gedza), jak też opiniotwórcze media muzyczne (serwis Newonce określił CatchUpa mianem jednego z najciekawszych newcomerów). Absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej ma też na swoim koncie błyskotliwy (i do tego podwójny) występ w ramach akcji Hot16Challenge2, gdzie wystąpił zarówno jako CatchUp, ale też jako znany m.in. z bijącego rekordy popularności tik-tokowego profilu Tom Schklaneck. Swoistą kropkę nad i stanowi opublikowany pod koniec maja teledysk do utworu “Danse Macabre”, który na ten moment zaliczył już ponad 9 mln wyświetleń w serwisach streamingowych. 


CatchUp i Gedz z mocnym kandydatem na klip roku!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia