Cochise - zapowiedź szóstego albumu!

  • 09 July, 2019
  • Metal Mind Productions

Prace nad nowym, szóstym albumem Cochise rozpoczęte!

Perkusja zostanie zarejestrowana w Białostockim Hertz Studio, natomiast gitary, bas i wokal w Studiu „Nagrywatornia” Daniela Baranowskiego, który po raz kolejny będzie producentem albumu.

Album zatytułowany „Exit: A Good Day To Die” ukaże się 18 października 2019 roku nakładem Metal Mind Productions. Więcej szczegółów wkrótce. 


O płycie wypowiedzieli się muzycy:


Wojtek: Nowa płyta będzie miała wiele wspólnego z poprzednimi albumami Cochise, zwłaszcza „Swans And Lions”. Ten sam skład, ten sam sposób nagrywania (perkusja w Studiu Hertz, reszta w "Nagrywatorni"), podobny sposób komponowania. Będą jednak pewne różnice. Nie chcemy przecież nagrać „S&L II” (śmiech). Przede wszystkim, po wielu latach wróciliśmy do języka ojczystego w niektórych tekstach. Po „kilku-płytowej" przerwie ponownie nawiązaliśmy też bliższy kontakt z Indianami. Ogromna zasługa w tym Andrzeja Pągowskiego, który zaprojektował wspaniałą okładkę i zajął się "indiańską" grafiką naszej płyty.


Paweł: Tytuł płyty „Exit: A Good Day To Die” został zaczerpnięty z dokumentu o asymilacji kulturowej Indian i ich walce z białymi o prawa człowieka. Te słowa wypowiedział w budynku sądu w Custer w Dakocie Płd. w styczniu 1973 roku Dennis Banks, lider Ruchu Indian Amerykańskich AIM (American Indian Movement). „Dzisiaj jest dobry dzień, by umrzeć, ponieważ zawarte jest w nim całe moje życie”. Powiedzenie to odwołuje się do możliwości, jakie wyłaniają się z dokonania przeglądu życia i dokończenia tego, co pozostawało niedomknięte. Dla Cochise niektóre drzwi nadal pozostają otwarte....


„Exit: A Good Day To Die” – lista utworów:

1. Bad Animal/s

2. Last Ride

3. Angel Dust

4. The Weeping Song (Nick Cave cover)

5. Pustki

6. Karzeł

7. W Pomroczach 

8. Superstar

9. Ring O’Roses

10. Space Of Love 

11. Oceany


Cochise - skład: 

Paweł Małaszyński - wokal

Wojtek Napora - gitara

Radek Jasiński - bas

Adam ‘Argon’ Galewski - perkusja

Cochise - zapowiedź szóstego albumu!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

08 Nov
INDIOS BRAVOS – XX lecie , TABU – Kraków

Klub Studio, Budryka 4, Kraków, 30-072 Kraków

Kup bilet
09 Nov
Destroyer 666 i Dead Congregation w Krakowie

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
19 Nov
Queensryche

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet