Deathstars w Warszawie: Nowa data koncertu

  • 18 November, 2021
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

Szwedzi ponownie przekładają planowaną europejską trasę! 


W ramach nowych terminów trasy koncertowej, Deathstars zaprezentuje się w Polsce 20 marca 2023 roku, w warszawskim klubie Hydrozagadka. 


Przypominamy, że wszystkie posiadane bilety na koncert pozostają ważne. Dokonywanie zwrotów i wymiany wejściówek jest nadal dostępne w miejscu ich zakupu. 


Bilety na koncert są nadal dostępne tutaj.


DEATHSTARS (Szwecja) gothic metal, industrial metal: 

W świecie gotyckiego i industrialnego metalu nazwa Deathstars jest darzona wielkim kultem. Powstały w 2000 roku w malutkim Strömstad, a od lat rezydujący w Sztokholmie zespół, ciężko pracował na uznanie i status, które osiągnął po blisko dekadzie ciężkiej pracy. Główne siły napędowe kapeli to gitarzysta i klawiszowiec Emil "Nightmare Industries" Nödtveidt (młodszy brat legendarnego Jona, lidera Dissection) oraz wokalista Andreas "Whiplasher Bernadotte" Bergh. Oprócz nich w składzie są jeszcze: Jonas "Skinny Disco" Kangur (basista i wokalista), powracający do grupy po latach gitarzysta rytmiczny Eric "Cat Casino" Bäckman oraz perkusista Marcus "Nitro" Johansson (dołączył w 2019 roku). 

Nazwa Deathstars zaczęła szybko docierać do coraz większego grona odbiorców na świecie po albumie "Night Electric Night" z 2009 roku. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce notowań w Szwecji i bardzo podobał się również w Niemczech, gdzie połączenie metalu i gotyku zawsze miało mnóstwo oddanych fanów. Jeszcze więcej dobrego uczyniło Szwedom supportowanie jednych ze swoich największych idoli, Rammstein. Mieli okazję podziwiać ten zestaw także polscy fani. 

- WWW

- FACEBOOK


Wystąpi:

DEATHSTARS (Szwecja) gothic metal, industrial metal


Kiedy: 20 marca (poniedziałek) 2023

Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, 11 Listopada 22

Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Deathstars w Warszawie: Nowa data koncertu" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia