DEEZ NUTS + FIRST BLOOD w Polsce!

  • 11 February, 2020
  • Winiary Bookings

Najbardziej imprezowa ekipa na scenie hardcore/punk powraca do Polski! DEEZ NUTS już w marcu wystąpi w poznańskim Klubie U Bazyla w ramach europejskiej trasy promującej nowy album Australijczyków, „You Got Me Fucked Up” 💥 W roli supportów wystąpią: First Blood, Skywalker oraz UnityTX!

DEEZ NUTS

Supports: First Blood, Skywalker, Unity TX

16.03.2020 / godz. 19:00

Klub U Bazyla / Poznań


🎟Bilety:

85 – eBilet, Eventim, Going, Empik Bilety, Media Markt

95 – w dniu koncertu 


⚠️ Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️


❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB


🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.


DEEZ NUTS (Century Media / AUS) – Hardcore/Punk

Grupa powstała w 2007 roku po rozpadzie I Killed the Prom Queen, gdzie wokalista Deez Nuts, JJ Peters, grał na bębnach. Już po ich EPce „Rep Your Hood” powiało świeżością. Muzycy kojarzeni są przede wszystkim z grubymi imprezami i tekstami, traktującymi właśnie o tym. Studyjny, długogrający debiut "Stay True" z 2008r. i koncerty z The Amity Affliction i Silverstein szybko przyniosły im popularność w rodzimej Australii, która dzięki albumom "This One’s For You" i "Bout It" przełożyła się też na rynki muzyczne w USA i Europie. W 2017 roku wydali gorąco przyjęty album „Binge&Purgatory”, a pod koniec zeszłego roku światło dzienne ujrzał najnowszy krążek grupy, „You Got Me Fucked Up”. Muzyka Deez Nuts to znakomite połączenie klasycznego hardcore’a z elementami rapu, a ich koncerty to wielki wulkan energii, na których nie można stać w miejscu! 

🌐 https://www.facebook.com/deeznutshardcore/

🌐 https://www.instagram.com/deeznutsdtd/?hl=pl

🔈”Discord”: 


🔈”Remedy”: 


🔈”Crooked Smile”: 


First Blood (USA / Pure Noise Records) – hardcore, metalcore

First Blood to zespół założony przez wokalistę Carla Schwartza oraz gitarzystę Doug Webera (obaj ex-Terror) w 2002 roku. „Chcieliśmy grać agresywnie do tego stopnia, żeby dzieciaki mogły zabijać się na parkiecie i przy tym wykrzykiwały swoje frustracje” – komentuje Schwartz.  Początkowo funkcjonująca jako projekt poboczny grupa szybko stała się priorytetem wyżej wymienionej dwójki. Szczerość przekazu i agresja brzmienia – to cechy, które charakteryzują kwartet. Amerykanie mają na swoim koncie 3 płyty, a ostatnia z nich, „Rules” ukazała się w 2017 roku nakładem Pure Noise Records. Po dwóch latach wracają do Polski, a dla fanów mieszanki hardcore’a z metalem jest to pozycja obowiązkowa w kalendarzu koncertowym! 

🌐 https://www.facebook.com/FirstBloodRules/

🔈”Rules of Life”: 


🔈”Rules of Conviction”: Skywalker (Czechy) – post hardcore 

Założony w 2011 roku zespół to mieszanka melodyjnego punka z ciężarem metalcore’a. Czesi mają na swoim koncie 4 EPki oraz długogrający debiut „Liberty Island” (2014). Grupa intensywnie koncertuje, czego dowodem są trasy w Kanadzie, Japonii, Chinach oraz występy na wielu dużych festiwalach w całej Europie (m.in. Mighty Sounds, Brutal Assault, Fallen Fortress). Aktualnie Skywalker jest w trakcie komponowania nowego materiału, który ma być podróżą w głąb duszy artystów, nie zapominając przy tym o swoich rockowych korzeniach, emocjonalnych tekstach oraz metalcore’owych breakdownach. 

🌐 https://www.facebook.com/skywalkerband1/

🔈”IGNIS”: 


🔈”Survival”: UnityTX (USA / Pure Noise Records) – roc 

Łączący niszczycielskie, hardcore’owe breakdowny oraz ostre jak brzytwa riffy z mętną aurą grunge’a i hip-hopowej energii, UnityTX na swoim debiucie „Madboy” z września 2019 roku bezlitośnie wstrząsa gatunkiem, który wydawał się być w stagnacji stanowczo za długo. „Chcemy pokazać fanom, że cięższa muzyka nie musi opierać się tylko na breakdown’ach czy krzykach. Ten zespół robi wszystko” – mówi frontman grupy, Webster. Zespół od początku swojego istnienia mierzył się z wieloma problemami, jednak „Madboy” do dla niego duży krok w stronę realizacji muzycznych marzeń. Marcowa trasa będzie pierwszą europejską w historii UnityTX, a co za tym idzie, pierwszą wizytą w Polsce. Tego nie można przegapić! 

🌐 https://www.facebook.com/UnityTX/

🔈”RUCKUS”: 


🔈”THE COME UP”: 


DEEZ NUTS + FIRST BLOOD w Polsce!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

29 Feb
IX Urodziny The Perfumes + Mikrokosmos + Sick Saints

Klub GWAREK, ul. Reymonta 17, 30-059 Kraków

12 Mar
GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA „NAJWIĘKSZE PRZEBOJE”

Teatr Variété ul. Grzegórzecka 71, Kraków

Kup bilet
14 Mar
Lion’s Law, Saints&Sinners, Charage 69, Bachor i The Sandals

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet