Diana Krall w Krakowie: Bilety już w sprzedaży!

  • 03 December, 2018
  • Knock Out Productions

Diana Krall, jedna z najbardziej popularnych jazzowych wokalistek, odwiedzi Polskę 28 czerwca! Bilety na koncert w TAURON Arena Kraków trafiły właśnie do sprzedaży. Dostępne są wyłącznie na Eventim.pl. Na koncert zaprasza Knock Out Productions!


 Artystka urzeka słuchaczy swoim subtelnym głosem już ponad 25 lat. Pierwsze wielkie sukcesy odniosła w latach dziewięćdziesiątych, a jej płyty regularnie pokrywały się wtedy złotem i platyną. Największą sławę przyniósł jej album "When I Look in Your Eyes" z 1999 roku, który aż 52 tygodnie spędził na szczycie jazzowego notowania Billboardu i przyniósł Dianie aż dwie nagrody Grammy.


W nowym tysiącleciu artystka nie spoczęła na laurach stale nagrywając i koncertując. Ostatnia jej płyta, nagrana z Tonym Bennettem, zatytułowana "Love Is Here To Stay" z piosenkami George'a i Iry Gershwinów, ukazała się w 2018 r. i zajęła pierwsze miejsce na liście Top Jazz Albums Billboardu.


W trakcie swoich tras koncertowych Diana Krall nie omijała Polski, a każdy jej koncert był niezwykle ciepło przyjmowany przez publiczność ceniącą sobie jej bogaty dorobek, z którym już w czerwcu odwiedzi Kraków. Diana Krall wystąpi w TAURON Arena Kraków prezentując przekrojowy repertuar uwzględniający jej najważniejsze utwory i największe przeboje.    

Kiedy: 28 czerwca 2019 roku, otwarcie bram 18.30, start 20.00

Gdzie: Kraków @ TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Bilety: 229-399 zł – przedsprzedaż, 249-419 zł - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:

https://www.eventim.pl 

Diana Krall w Krakowie: Bilety już w sprzedaży!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

06 Jun
Die Toten Hosen

Klub Stodoła Batorego 10, 02-591 Warszawa

07 Jun
Die Toten Hosen

Klub Studio, Budryka 4, Kraków, 30-072 Kraków

07 Jul
Corrosion of Conformity, Proxima, Warszawa

Proxima, Żwirki i Wigury 99A, 02-089 Warszawa

Kup bilet