Diana Krall wystąpi w Warszawie

  • 19 October, 2022
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

Kanadyjska ikona jazzu powraca do Polski!


Nikomu, kto przepada za jazzem nie trzeba przedstawiać Diany Krall. Artystka zasłynęła lata temu za sprawą przełomowego wydawnictwa “All For You” i wciąż utrzymuje bardzo wysoką formę, a promowany przez nią album “This Dream Of You” z 2020 roku tylko to podkreśla. Będzie można przekonać się o tym podczas koncertu artystki nad Wisłą już 9 maja 2023 roku. 


Bilety na koncert Diany Krall trafią do sprzedaży w najbliższy piątek, 21 października (10:00) na: eBILET (druki kolekcjonerskie)


DIANA KRALL (Kanada) jazz:

Diana Krall już od dawna ma wybudowany pomnik ze spiżu w zatłoczonym jazzowym światku. Jej delikatny głos w połączeniu z aranżacyjną zmyślnością i wyobraźnią to pierwiastki właściwie nie do podrobienia, bo kto inny mógłby wykazać się tak intymną i ostrożną interpretacją jazzowych standardów, jak nie ona? 

Album “This Dream of You” z 2020 roku pokazuje, że jej niezmienna formuła w dalszym ciągu działa jak perfekcyjnie naoliwiona maszyna. Nie tak prosto stale przeskakiwać zawieszane coraz wyżej poprzeczki, gdy trzeba wykrzesać z siebie maksimum emocji, ale kanadyjska artystka robi to z taką łatwością, że wszyscy jej zazdrościmy. Pozazdrościcie i wy, jak już doświadczycie tego na żywo.

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAMWystąpi:

DIANA KRALL (Kanada) jazz


Kiedy: 9 maja (wtorek) 2023

Gdzie: Warszawa @ COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A

Bilety: 299/499 zł – przedsprzedaż, 320/520 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions


Diana Krall wystąpi w Warszawie" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia