Dj Squal zagra przed The HU

  • 03 November, 2022
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

Artysta będzie towarzyszył mongolskiej grupie na trzech koncertach w Polsce.


Dj Squal zaprezentuje niebanalny set, w którym klimaty funku i hip-hopu utworzą nieoczywistą jedność z eksperymentalnym glitch-hopem oraz trapem. Dajcie sobie to przeżyć, a będziecie przemierzali ulice roztańczonym krokiem na długo po koncercie.


Informujemy, że koncerty w Gdańsku i w Warszawie zostały wyprzedane! Ostatnie bilety na występ The HU oraz Dj Squal w Krakowie znajdziecie jeszcze w Knock Out Music Store! 


THE HU (Mongolia) folk, folk rock, „hunnu rock”:

Znamy już historie zespołów-ciekawostek, których gwiazda zgasła zanim na dobre zdążyła rozbłysnąć, ale ekstrawagancja The Hu nie jest ich jedynym, lecz jednym z wielu atutów. Nafaszerowany mongolskim folklorem heavy metal już parę lat temu podbił cały świat, ale przesympatyczny kwartet nie osiada na laurach, a cały czas próbuje czegoś nowego. W jednym z wywiadów powiedzieli, że kochają każdy gatunek muzyczny i o ile takie deklaracje w przypadku zwyczajnych ludzi traktuje się z przymrużeniem oka, o tyle ci kolesie naprawdę mogą lubić wszystko. Przez ich numery przetacza się tyle pomysłów, że trudno za nimi nadążyć, ale u The Hu rządzi przede wszystkim dobra melodia. Radzimy zapiąć pasy, bo na żywo te wszystkie smaczki wybrzmiewają jeszcze intensywniej niż w wersjach studyjnych. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


DJ SQUAL (Polska) elektronika, funk, hip-hop:

Jest producentem, organizatorem, a ze swoimi setami przemierzył już pół Europy. W dodatku cały czas ma głowę pełną roboty i nowych pomysłów, o czym łatwo przekonać się podczas jego występów na żywo. Tu bez mrugnięcia okiem klimaty funku czy hip-hopu działałą jako sensowna jedność z skrajnie eksperymentalnym glitch hopem czy trapem. Dajcie sobie to przeżyć, a będziecie przemierzali ulice roztańczonym krokiem na długo po koncercie. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


Wystąpią: 

THE HU (Mongolia) folk, folk rock, „hunnu rock”

+

Dj Squal (Polska) elektronika, funk, hip-hop


Kiedy: 4 listopada (piątek) 2022

Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków

Bilety: WYPRZEDANE/SOLD OUT

Organizator: B90 


Kiedy: 5 listopada (sobota) 2022

Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22

Bilety: WYPRZEDANE/SOLD OUT 

Organizator: Knock Out Productions


Kiedy: 7 listopada (poniedziałek) 2022

Gdzie: Kraków @ Studio, ul. Budryka 4

Bilety: 119/129 zł – przedsprzedaż, 140zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions


Bilety dostępne na:

- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)


Dj Squal zagra przed The HU" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia