Dwa Sławy zapraszają na swoje 15-lecie! Huczny koncert w Łodzi 29.01

  • 18 November, 2021
  • Piotr Anuszewski / REVOLUME

Duet Dwa Sławy szykuje piękne jubileuszowe wydarzenie. Z okazji 15-lecia wspólnej działalności muzycznej Rado Radosny i Astek zapraszają fanów na szampańską celebrację w łódzkiej Wytwórni. Wydarzenie odbędzie się już 29 stycznia.

 

Wraz z uruchomieniem wydarzenia na Facebooku ruszyła sprzedaż biletów w serwisie Going. Jak poinformowali w niepowtarzalnym dwu-sławowym stylu sami artyści:

Bilety w cenach 15zł, 15złX2, 15złX3, 15złX4... bo lubimy jak jest wieeelokrotnie

https://goingapp.pl/wydarzenie/dwa-slawy-xv-lecie-zespolu-lodz/styczen-2022


Jakie jeszcze atrakcje czekają na fanów łódzkiego zespołu? Póki co jubilaci chcą nas jeszcze potrzymać w niepewności:

Za nami 15 wspólnych lat, trochę chudych, trochę grubych, większość z optymalnym BMI i piętnastoprocentowym poziomem tkanki tłuszczowej - trochę dad body, trochę krata, coś dla tych statecznych i coś dla tych pozytywnie pojebanych. 15 lat pełnych dążenia do wartości uśmiechem podszytej, do chuja pierdolonego pana. 

Dajcie sobie podziękować za ten wspólny czas machając łapkami z Widzewa na Retkinię i z Bałut na Górną w rytm naszych największych przebojów już 29.01.2022 w łódzkiej Wytwórni. Będą świeczki, papierowe trąbki i morze innych atrakcji. A powodów do świętowania będzie nawet więcej niż 15. Ale o tym już niebawem.


Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1052638372196106


Dwa Sławy to duet raperów, których muzyka charakteryzuje się ekstraordynarnym wordplayem i ekwilibrystycznym flow. Ich koncerty to z kolei jazda bez trzymanki na brawurowym rollercoasterze. Od 15 lat żyją na walizkach, jak naklejki z lotniska, frekwencja wysoka, publika grzeczna. Po blisko dwóch latach od entuzjastycznie przyjętego “Pokolenia X2” zespół pracuje intensywnie nad nowym studyjnym albumem.


Dwa Sławy zapraszają na swoje 15-lecie! Huczny koncert w Łodzi 29.01" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia