Evanescence live ze studia! Zobacz niepowtarzalny koncert

  • 16 November, 2020
  • Mystic Coalition

Live stream występu Evanescence: Live From Rock Falcon Studio zobaczymy już 5 grudnia. Możesz odwiedzić grupę w studiu w Kalifornii nie ruszając się z domu. 


Wspólna trasa Evanescence i Within Temptation musiała zostać przełożona, ale pandemia nie powstrzyma muzyki. Amerykanie z Evanescence już za dwa tygodnie z okładem zaprezentują się na żywo prosto ze studia Rock Falcon. Setlista koncertu będzie się składać z najbardziej znanych utworów zespołu, a także nowych kompozycji z ich nadchodzącego wydawnictwa „The Bitter Truth”. Grupa zapowiedziała, że transmisja będzie pełna niespodzianek, jako że jest to ich pierwszy taki występ. 


Transmisja koncertu odbędzie się 5 grudnia 2020 roku o godzinie 22:00 czasu polskiego. Bilety oraz szczegóły udziału w wydarzeniu są już dostępne na specjalnej stronie: https://evanescencelive.com/?ref=knockoutprod


Późnym latem 2021 roku Evanescence wystąpi w Polsce! Zespół przyjedzie do nas z Within Temptation, w ramach trasy „Worlds Collide Tour”. Na koncert zapraszamy dokładnie 12 września 2021 roku do Areny Gliwice. 


 Bilety na koncert można zakupić na:

- SKLEP KNOCKOUT (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę)

- EBILET.pl (bilety na GC, płytę oraz na sektory)


Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Wystąpią:

WITHIN TEMPTATION (Holandia)

EVANESCENCE (USA)

Kiedy: 12 września (niedziela) 2021

Gdzie: Gliwice @ Arena Gliwice, ul. Akademicka 50

Bilety: 199 – 279 zł – miejsca stojące, 179 – 299 zł – miejsca siedzące

Organizator: Mystic Coalition

Evanescence live ze studia! Zobacz niepowtarzalny koncert" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia