Helloween powraca do Polski z trasą UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II!

  • 05 December, 2019
  • Metal Mind Productions

Po doskonale przyjętych koncertach z trasy „Pumpkins United”, zespół Helloween powraca do Polski! Muzyków zobaczymy 20 października 2020 roku w katowickim MCK. W ramach trasy “United Alive World Tour Part II” legendarny skład Helloween United przedstawi swoje najbardziej klasyczne utwory oraz nowy muzyczny materiał. Nie można tego przegapić! 


Metal Mind Productions 

zaprasza: 


HELLOWEEN 

“United Alive World Tour Part II”

20.10.2020 Katowice, MCK

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

Ceny biletów: 

160 zł przedsprzedaż

180 zł w dniu koncertu


Bilety dostępne od 11 grudnia godz. 10:00 na stronach: 

➡️ http://shop.metalmind.com.pl/ (KOLEKCJONERSKIE)

➡️ www.eventim.pl

➡️ www.ebilet.pl

➡️ www.biletin.pl

Oficjalne wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1489170001261238/


Helloween to jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk (14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną).

Podczas pracy nad książką "Hellbook", dokumentującej dotychczasową działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. Andi Deris podsumował współpracę słowami: „Trasa Pumpkins United 2017 - 2019 sprawiła, że zamieniliśmy się w prawdziwy zespół. Teraz chcemy przekuć tę energię w nasz nowy krążek!”. Zespół zaszył się w studio w Hamburgu, aby pracować nad wydawnictwem, które ma być prawdziwym powrotem do korzeni Helloween. 

Poprzedni koncert w Polsce, w 2017 roku w Warszawie, był prawdziwym sukcesem. Fani będą mogli doświadczyć tego fenomenalnego show po raz kolejny, tym razem w Katowicach! 

Helloween powraca do Polski z trasą UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia