28 Nov
Helloween Pumpkins United w Warszawie!!
  • Hala Koło, Warszawa
  • 20:00

Miejsce wydarzenia

HELLOWEEN Pumpkins United (with Kai Hansen and Michael Kiske)

Helloween Pumpkins United w Warszawie!! To wiadomość, na którą czekali wszyscy fani Helloween! Jesienią tego roku zespół ruszy w specjalną trasę koncertową, podczas której towarzyszyć im będą Michael Kiske i Kai Hansen!

W trakcie prawie 3 godzinnego koncertu zespół wykona wiele klasyków Helloween, powstałych w trakcie trzech dekad funkcjonowania grupy. Na scenie prócz weteranów, nie zabraknie również obecnych członków grupy, w związku z czym wybuchowy skład zaprezentuje się następująco:
Andi, Michi - wokal
Kai, Weiki, Sascha - gitary
Markus, Dani - sekcja rytmiczna

Dla rozpoczynających dopiero swą przygodę z metalem, krótkie “bio” zespołu:
Helloween to bezspornie jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery muzycy zagrali na największych festiwalach metalowych, wśród których można wymienić choćby Rock in Rio, Loudpark w Tokyo, Wacken czy nasz rodzimy Woodstock. Helloween pojawiało się na tej samej scenie co Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, Slayer czy Ozzy Osbourne. Do tej pory zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty live, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk, 14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną. Podczas pracy nad książką "Hellbook", dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. Fani nigdy nie przestali prosić o takie 'zjednoczenie' i w końcu dostają swoje marzenie.

Bilety dostępne są w sprzedaży na stronach shop.metalmind.com.pl; www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.ebilet.pl oraz www.progresja.com
Ich cena to
150 PLN (przedsprzedaż)
170 PLN (w dniu koncertu)