Holding Absence będzie supportem Electric Callboy

  • 15 October, 2022
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

Walijczycy dołączają do składu „Tekkno Tour 2023”!


Autorzy chwalonego od góry do dołu zeszłorocznego albumu “The Greatest Mistake of My Life” spowiadają się w nim z serii życiowych znojów, a występ przed Electric Callboy to część promocji krążka. Ich pełna szczerości i bolesnej otwartości propozycja muzyczna to coś dla słuchaczy poszukujących wrażeń nie tylko estetycznych, ale i wysoce duchowych.


ELECTRIC CALLBOY (Niemcy) metalcore: 

Ortalion, neony i metal? Do ciekawych gitarowych riffów, potężnych growli i masywnych breakdownów Electric Callboy dodali elementy muzyki elektronicznej i popularnej, tworząc ze względnie niepasujących do siebie światów mieszankę, którą pokochały miliony. Wrzućmy do równania aspekt wizualny, wyrażany w przemyślanych i niebanalnych klipach oraz energię na koncertach, a stanie się jasne, dlaczego spośród tak wielu zespołów z gatunku, właśnie im udało się odnieść sukces. 

Zaczęli w 2012 roku od wydanego w małej wytwórni albumu "Bury Me In Vegas". Rok później muzycy na półkach swoich domach mogli postawić statuetki prestiżowego "Metal Hammera" dla najlepszego debiutanta. Fantastyczne występy zwróciły w końcu uwagę Century Media, która złożyła rodakom propozycję nie do odrzucenia w 2017 roku. Electric Callboy unikają polityki, wolą zabawę na całego, czerpanie z życia pełnymi garściami, a także mają dystans do siebie, który wielokrotnie pokazali w swoich klipach. Premiera EP „Hypa Hypa” w 2020 roku otworzyła nowy rozdział w karierze Electric Callboy. Zespół zdobył kolejne rzesze fanów, którzy na koncertach grupy bawią się jak na najwiekszych imprezach klubowych. 

- FACEBOOK 

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


HOLDING ABSENCE (Walia) post-rock, alternative rock:

Holding Absence już na debiutanckim poziomie zachwycali otwieraniem świeżo zabliźnionych ran i boksowaniem się z bolesną przeszłością, ale na “The Greatest Mistake of My Life” przeszli samych siebie. Zeszłoroczny krążek Walijczyków to nie tylko świetnie rozłożone proprocje między eterycznym post-rockiem a post-hardcorem (swoją drogą - obczajcie te klipy!), ale i emocjonalna batalia, w którą nie tak łatwo się gryźć, ale cierpliwość przyniesie swoje emocje. Adepci SharpTone Records unikają tanich melodramatów, bo siła surowych uczuć mówi sama za siebie. Wpadnijcie na koncert, a przekonacie się o tym sami. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


Wystąpią: 

ELECTRIC CALLBOY (Niemcy) metalcore

+

Holding Absence (Walia) post-rock, alternative rock


Kiedy: 17 marca (piątek) 2023 

Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5

Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out Productions 


Kiedy: 18 marca (sobota) 2023

Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22

Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out Productions


Kiedy: 19 marca (niedziela) 2023 

Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków

Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu

Organizator: B90 


Bilety na koncerty są dostępne na:

- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)

- SKLEP B90

Holding Absence będzie supportem Electric Callboy" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia