Hotter than hell- czyli Mystic Festival 2019 dzień pierwszy

  • 26 June, 2019
  • Piotr "Bobas" Kuhny

25-26.06.2019. Te dwa dni dla polskich miłośników Metalu były naprawdę gorące. I nie chodzi o panujące wtedy upały, a o zespoły, które pojawiły się na krakowskiej Tauron Arenie i otaczającym ją Parku Lotników. Śmiało można powiedzieć, że to obecna światowa czołówka. I to czołówka pochodząca z różnych nurtów ostrej muzyki. Łącznie przez te dwa dni na trzech scenach wystąpiło 28 kapel. Wszystkie  zaprezentowały się w znakomitej formie na reaktywowanym Mystic Festivalu. I trzeba przyznać, że „znakomitości” było tam sporo:  znakomita międzynarodowa publiczność, znakomita zabawa i nie mniej znakomita organizacja.

Impreza okazała się tak udaną, że organizatorzy już dziś zapraszają na edycję 2020, a my chcielibyśmy Wam oddać choć namiastkę panującej wtedy atmosfery przez tą skromną fotorelację.

Po kliknięciu na zdjęcie, kolejne będą się układały odwrotnie do kolejności pojawiania się kapel na scenie (w przeciwieństwie do miniaturek, które "starają się" jak najlepiej zapełnić przestrzeń na stronie), czyli:

SLIPKNOT

In Flames

Batushka

Amon Amarth

Powerwolf

Testament

Hotter than hell- czyli Mystic Festival 2019 dzień pierwszy" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

18 Sep
KRIS BARRAS BAND w Hydrozagadce

Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Kup bilet
19 Sep
KRIS BARRAS BAND w Zaścianku

Klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków

05 Oct
10 URODZINY BOOZE & GLORY

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet