Jedyny i wyjątkowy wieczór z Brucem Dickinsonem - wokalistą IRON MAIDEN

  • 12 December, 2019
  • DM AGENCY

DM AGENCY zaprasza na wyjątkowy wieczór z liderem IRON MAIDEN. BRUCE DICKINSON w niesamowitym one-man show, spotka się z wybrańcami w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo, w dniu 05.03.2020.

Pilot i kapitan linii lotniczych, przedsiębiorca, browarnik, motywator, scenarzysta filmowy, bestsellerowy powieściopisarz, prezenter radiowy, aktor i szermierz.     Bestsellerowa autobiografia ukazała się w 2017 roku, a Bruce ruszył w niewielką trasę promująca książkę, w czasie której czytał fragment i odpowiadał na pytania fanów. Od tego czasu seria drobnych eventów w Wielkiej Brytanii “Do czego służy ten przycisk? – Wieczór autorski z Brucem Dickinsonem” przeobraziła się w pełnowymiarowe one man show, przypominając bardziej dwugodzinne występy kabaretowe, niż tradycyjne spotkania z pisarzami. Eventy z Brucem zyskały uznanie krytyków, a przełomowym momentem okazało się wyprzedane spotkanie na Festival Fringe w Edynburgu, największym festiwalu sztuki na świecie.

To wyjątkowa okazja, spotkać się oko w oko z legendą Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu. Bruce Dickinson – po raz pierwszy w Polsce na one- man show. Warszawa. Global Expo. 05.03.2020 

Bilety na spotkanie z Brucem Dickinsonem będą w sprzedaży od godz. 12:00 w czwartek, 12 grudnia, za pośrednictwem serwisu eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, których lista dostępna jest na stronie bileterii. 

Organizatorzy ostrzegają przed kupowaniem biletów z nieautoryzowanych źródeł!


Organizatorami wieczoru z Brucem Dickinsonem są DM Agency i Barracuda Music. 

Jedyny i wyjątkowy wieczór z Brucem Dickinsonem - wokalistą IRON MAIDEN" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

05 Sep
RICHIE KOTZEN Warszawa

Teatr "Palladium", ul. Złota 9, Warszawa

Kup bilet
11 Oct
Hunter zaprasza do Krakowa na koncert z okazji XXXV lecia działalności zespołu.

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
17 Oct
BOKKA i TIDES FROM NEBULA - Kraków

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet