Jinjer we Wrocławiu: Koncert przeniesiony do Zaklętych Rewirów

  • 09 October, 2019
  • Knock Out Productions

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wrocławskim koncertem Jinjer, wydarzenie zostało przeniesione z Klubu Pralnia do większego Klubu Zaklęte Rewiry.


Jinjer w towarzystwie The Agonist wystąpią 9 listopada w warszawskich Hybrydach oraz dzień później, 10 listopada we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry. 


Przypominamy, że koncert w Warszawie jest już całkowicie wyprzedany. Bilety na koncert nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży. Nie będzie można ich zakupić również w dniu koncertu. Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie! 


Bilety na koncert we Wrocławiu dostępne na: http://sklep.knockoutprod.net 


JINJER (Ukraina) groove metal: 

Powstały w 2009 roku nieopodal Doniecka na Ukrainie zespół Jinjer, można już chyba nazwać stałym bywalcem polskich klubowych scen. Na każdej trasie koncertowej formacja z niesamowitą frontwoman Tatianą Shmailyuk nie zapomina o Polsce, w której ma bardzo wielu fanów. Nie tak dawno ponownie pokazali, jak wspaniale wypadają na żywo, supportując mistrzów melodyjnego death metalu z Arch Enemy. 

Muzyka Jinjer to hybryda kilku gatunków. Słychać u Ukraińców metalcore’a, funk, reggae, nawet jazz. „King Of Everything” to ostatni pełnowymiarowy materiał Ukraińców, pochodzący z 2016 roku. W 2019 roku premierę miała EP-ka „Micro”. 

Sprawdź, jeśli lubisz: Lamb Of God, Guano Apes, Killswitch Engage… 

http://jinjer-metal.com/

https://www.facebook.com/JinjerOfficial/THE AGONIST (Kanada) melodyjny death metal, metalcore: 

Kwintet The Agonist powstał w 2004 roku w Montrealu i przez kilka lat działał pod nazwą The Tempest. W 2007 roku została ona zmieniona krótko przed tym, jak Kanadyjczycy podpisali kontrakt z renomowaną wytwórnią Century Media. Połączenie melodyjnej odmiany death metalu z elementami metalcore'a i progmetalu przykuło uwagę bossów niemieckiego wydawcy. To oraz niesamowite wokale, brutalnie growlowe i czyste, za które odpowiadała piękna i zawsze barwnie ubrana Alissa White-Gluz, znana także ze swego zaangażowania w ochronę praw zwierząt. 

Świetnie rozwijająca się kariera The Agonist stanęła pod znakiem zapytania, gdy w 2014 roku Alissa otrzymała propozycję przejścia do Arch Enemy, którą przyjęła. Chris Kells (gitara basowa, wokal), Danny Marino (gitara), Simon McKay (perkusja) i Pascal Jobin (gitara) nie poddali się i znaleźli godną następczynię w osobie Amerykanki Vicky Psarakis. Nagrana już z nią i wydana w 2015 roku płyta "Eye Of The Providence" była przekonującym dowodem na to, że kanadyjska formacja nie straciła na jakości. Koncerty oraz wydawnictwa z kolejnych lat tylko umocniły w tym przekonaniu. 

Sprawdź, jeśli lubisz: Arch Enemy, Bleeding Through, As I Lay Dying… 

http://theagonistband.com/home/ 

https://www.facebook.com/TheAgonistOfficial/ Zagrają: 

JINJER (Ukraina) groove metal 

 + 

The Agonist (Kanada) melodyjny death metal, metalcore

Kiedy: 9 listopada (sobota) 2019

Gdzie: Warszawa @ Hybrydy, ul. Złota 7/9

Organizator: Knock Out Productions 


Kiedy: 10 listopada (niedziela) 2019

Gdzie: Wrocław @ Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100

Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Jinjer we Wrocławiu: Koncert przeniesiony do Zaklętych Rewirów" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

08 Feb
Maciek Balcar Band

Klub GWAREK, ul. Reymonta 17, 30-059 Kraków

Kup bilet
11 Feb
Zakk Sabbath Warszawa

Progresja, ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Kup bilet
16 Feb
Black Marble Poznań

Klub muzyczny „Pod Minogą”, Nowowiejskiego 8, 61-744 Poznań

Kup bilet