Lady Killer prezentuje swój najnowszy klip zrealizowany do utworu „Look At Me”

  • 12 March, 2019
  • IronMedia

Heavy rockowa formacja Lady Killer prezentuje swój najnowszy klip zrealizowany do utworu „Look At Me”. Teledysk promuje najnowszą płytę zespołu o tym samym tytule. 

Utwór „Look At Me” jest jednym z pierwszy, jaki zespół stworzył – jak informują muzycy, powstał jeszcze przed wymyśleniem nazwy bandu, czyli Lady Killer.

 

Album „Look At Me” to debiut Lady Killer. O swojej twórczości muzycy mówią: „To właśnie jest Lady Killer. Każdy z nas wycięty jest trochę z innej stylistyki muzycznej, od klasycznego jazzu przez pop, neoklasykę do thrash metalu. Staramy się nie szufladkować naszej muzyki. Numery znajdujące się na płycie są dość zróżnicowane i nie do końca brzmią, jak klasyczny hard rock. Oczywiście, wizualnie staramy się nawiązywać do lat 80/90 i tego co w tym okresie dla stylistyki hard rocka czy glam rocka było charakterystyczne. Głównie chodzi o tapirowane włosy czy make up. Nie trzymamy się sztywno ram tego okresu ponieważ nie chcemy kopiować a jedynie inspirować się.

Obecni Lady Killer promuje nowe wydawnictwo na koncertach. W marcu wystartowała druga część trasy „Look At Me Tour”. Szczegóły najbliższych koncertów dostępne są tutaj: https://www.facebook.com/la.killerband/app/123966167614127/

Lady Killer prezentuje swój najnowszy klip zrealizowany do utworu „Look At Me”" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

23 Mar
DEZERTER, MOSKWA, THE PAU, AFTER LAUGHTER

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
24 Mar
HUNTER w ZET PE TE

Zet Pe Te, Dolnych Młynów 10, Kraków

Kup bilet
26 Mar
Godsmack - nowa data przeniesionego koncertu!

Progresja, ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Kup bilet