Lady Killer prezentuje swój najnowszy klip zrealizowany do utworu „Look At Me”

  • 12 March, 2019
  • IronMedia

Heavy rockowa formacja Lady Killer prezentuje swój najnowszy klip zrealizowany do utworu „Look At Me”. Teledysk promuje najnowszą płytę zespołu o tym samym tytule. 

Utwór „Look At Me” jest jednym z pierwszy, jaki zespół stworzył – jak informują muzycy, powstał jeszcze przed wymyśleniem nazwy bandu, czyli Lady Killer.

 

Album „Look At Me” to debiut Lady Killer. O swojej twórczości muzycy mówią: „To właśnie jest Lady Killer. Każdy z nas wycięty jest trochę z innej stylistyki muzycznej, od klasycznego jazzu przez pop, neoklasykę do thrash metalu. Staramy się nie szufladkować naszej muzyki. Numery znajdujące się na płycie są dość zróżnicowane i nie do końca brzmią, jak klasyczny hard rock. Oczywiście, wizualnie staramy się nawiązywać do lat 80/90 i tego co w tym okresie dla stylistyki hard rocka czy glam rocka było charakterystyczne. Głównie chodzi o tapirowane włosy czy make up. Nie trzymamy się sztywno ram tego okresu ponieważ nie chcemy kopiować a jedynie inspirować się.

Obecni Lady Killer promuje nowe wydawnictwo na koncertach. W marcu wystartowała druga część trasy „Look At Me Tour”. Szczegóły najbliższych koncertów dostępne są tutaj: https://www.facebook.com/la.killerband/app/123966167614127/

Lady Killer prezentuje swój najnowszy klip zrealizowany do utworu „Look At Me”" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

06 Jun
Die Toten Hosen

Klub Stodoła Batorego 10, 02-591 Warszawa

07 Jun
Die Toten Hosen

Klub Studio, Budryka 4, Kraków, 30-072 Kraków

07 Jul
Corrosion of Conformity, Proxima, Warszawa

Proxima, Żwirki i Wigury 99A, 02-089 Warszawa

Kup bilet