LAUV prezentuje singiel „F*ck, I’m lonely”!

  • 06 August, 2019
  • MYSTIC PRODUCTION

Wokalista, songwriter, producent i wizjoner popu, opublikował swój nowy singiel „F*ck, I’m lonely”. Utwór wykonany z brytyjską wokalistką Anne-Marie, znajdzie się na debiutanckiej płycie artysty, która zatytułowana będzie „How I’m feeling”. Utwór będzie można usłyszeć również w trzecim sezonie serialu Netflixa „Trzynaście powodów” („13 Reasons Why”). Lauv tak mówi o współpracy z Netflixem: „Jestem podekscytowany, że  „F*ck, I’m lonely” znajdzie się na soundtracku do „13 Reasons Why”. To piosenka o odkrywaniu siebie. Anne-Marie spotkałem po raz pierwszy kiedy graliśmy razem na Wembley. Jest świetną wokalistką. Jest szalona i ma niesamowity wizerunek sceniczny.” 

Utworu „F*ck, I’m lonely” można posłuchać tutaj: 


Pierwszym singlem zapowiadającym wyczekiwany debiut Lauva był utwór „Drugs & The Internet”. Lauv opublikował też „Sad Forever”, drugi utwór z płyty, który powstał, gdy Lauv zmagał się z zaburzeniami psychicznymi. Artysta przekazał wszystkie przychody z tego utworu organizacjom, które walczą ze stygmatyzacją zaburzeń psychicznych. 

Niedawno w sieci ukazała się stworzona przez Lauva gra „Billy Meets World”, inspirowana kultowym „Flappy Bird”. Gracze pomagają Billyemu, psu Lauva, poruszać się w cyfrowej rzeczywistości znanej z video do „Drugs & The Internet”. Gra jest dostępna na komputery i przeglądarki telefonów, a nowe poziomy będą dodawane razem z publikacją kolejnych singli artysty. 

Wcześniejsze single Lauva „I Like Me Better” i „I’m so tired…” osiągnęły w Wielkiej Brytanii status złotych. 


LAUV prezentuje singiel „F*ck, I’m lonely”!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

18 Sep
KRIS BARRAS BAND w Hydrozagadce

Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Kup bilet
19 Sep
KRIS BARRAS BAND w Zaścianku

Klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków

05 Oct
10 URODZINY BOOZE & GLORY

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet