Mercyful Fate wystąpi na Mystic Festival 2021

  • 30 July, 2020
  • Wojciech Kwiatkowski / Mystic Coalition

Przyszłoroczna edycja festiwalu nie mogłaby obyć się bez nich. Wiemy, że z niecierpliwością czekaliście na tę informację i z radością ogłaszamy, że Mercyful Fate zaprezentuje się na Mystic Festival 2021!


Mercyful Fate powstało w Kopenhadze u progu lat 80. i do dziś stanowi inspirację dla muzyków z całego świata! Duńska grupa, która ogłosiła niedawno rozpoczęcie prac nad nowym wydawnictwem, dołącza dziś do szczęśliwej trzynastki znanych już artystów Mystic Festival 2021! Aktualny skład wykonawców nadchodzącej edycji festiwalu jest dostępny na naszej stronie oraz w social mediach. Śledźcie nas, by nie przegapić żadnego nowego ogłoszenia i rezerwujcie datę: 2-4 czerwca 2021! 


Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie: 

Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021 

Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli 

Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania 


Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. 

Zachęcamy do ich pozostawienia, tym bardziej, że w tym roku nie będzie już biletów w niższych cenach – Blind Bird i Early Bird. Zatrzymując bilety wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa – bardzo to doceniamy. 


Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez was dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade'u na stronie Mystic Festival. 


Każdy kto zdecyduje się zatrzymać już zakupiony karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2021, otrzyma od nas specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży – jest tylko dla was, jako nasze podziękowanie za wsparcie i cierpliwość. 


Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą wziąć udziału w Mystic Festival 2021 mamy dwie propozycje: od 13 maja będziecie mogli zamienić swoje bilety na vouchery, dzięki którym zobaczycie inne organizowane przez nas koncerty lub oddać bilety i otrzymać zwrot pieniędzy. 


Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i B90.


Na Mystic Festival 2021 wystąpią: 

Judas Priest - 50th anniversary show

Mercyful Fate

 Killing Joke

 Heilung

 Katatonia

 Mgła

 Obituary

 Vader "De Profundis"

 Oranssi Pazuzu

 Witchcraft

 Truchło Strzygi

 Baest

 Infected Rain 

 Motanka 


Kiedy: 2-4 (środa-piątek) czerwca 2021 

Gdzie: Gdańsk @ Stocznia Gdańska 

Bilety:

Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021 

Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli 

Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania puli. 


Karnety trzydniowe na Mystic Festival 2021 dostępne są już na: 

https://www.mysticfestival.pl (druki kolekcjonerskie)

oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl. 


Bilety jednodniowe na Mystic Festival 2021 trafią do sprzedaży po ogłoszeniu większej ilości zespołów. Już teraz można zakupić upgrade biletów jednodniowych z 2020 roku do karnetu na 2021 za jedyne 200 zł na www.mysticfestival.pl/bilety (druki kolekcjonerskie) oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl.

Mercyful Fate wystąpi na Mystic Festival 2021" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

11 Oct
Hunter zaprasza do Krakowa na koncert z okazji XXXV lecia działalności zespołu.

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
17 Oct
BOKKA i TIDES FROM NEBULA - Kraków

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
17 Oct
BOKKA i TIDES FROM NEBULA - Wrocław

Zaklęte Rewiry, Krakowska 100, 50-427 Wrocław

Kup bilet