Mielzky, Sarius i CatchUp śnią o lepszych czasach!

  • 20 March, 2021
  • Piotr Anuszewski/ REVOLUME

Per aspera ad astra. Mielzky, Sarius i CatchUp biorą na warsztat tę starą maksymę, by na własnym przykładzie opisać jak wieloma wyrzeczeniami okupiona jest droga na szczyt. I bez cienia gwarancji, że muzyczne spełnienie okaże się remedium na inne życiowe bolączki.


“Jak Wyśnię” Mielzky’ego to trzeci singiel z albumu “Do Wesela Się Zagoi”, który ukaże się 26 marca nakładem 2020 label. Gorzki jak “cytryny, z których trzeba zrobić sok”, ale potrzebny by lepiej poznać i zrozumieć motywacje artysty. Za muzykę odpowiada duet The Returners


Cyfra: http://soundline.biz/grubymielzkyjakwysnie


Po blisko trzech latach fonograficznej przerwy Gruby Mielzky powraca z nowym longplayem. Z zapowiedzi prasowych możemy się dowiedzieć, że będzie to najszczerszy i najbardziej bezpośredni album w dorobku artysty. Sfera muzyczna albumu została w całości wyprodukowana przez DJ-a Chwiała i Little'a. Neoklasyczne brzmienie bitów - wsparte licznymi gościnnymi występami wokalistów - a także gramofonowe wstawki stanowią idealne tło do historii opowiadanych przez Mielzky'ego. Limitowany preorder dostępny jest na stronie: www.doweselasiezagoi.pl.


fot_szerszeń

Mielzky, Sarius i CatchUp śnią o lepszych czasach!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia