MYSTIC FESTIVAL 2019: Slipknot w najwyższej koncertowej formie

  • 11 June, 2019
  • Mystic Festival

Headliner MYSTIC FESTIVAL w Krakowie – zespół Slipknot, zagrał w miniony weekend na kultowym festiwalu Rock am Ring i zaprezentował się niesamowicie! 

Amerykańska formacja jest obecnie w trasie i występuje na największych rockowych festiwalach w całej Europie. W miniony weekend, Slipknot zagrał na słynnym Rock am Ring w Niemczech, gdzie wykonał m.in.: nowy utwór „Unsainted” oraz zaprezentował najnowsze maski w pełnym wydaniu. Co więcej, w aktualnej festiwalowej setliście zespołu dominowały numery z ich pierwszych, kilkunastoletnich już albumów! Półtoragodzinny, intensywny występ Slipknot, został w całości zarejestrowany i udostępniony m.in.: na Youtube. Nagranie jest niepodważalnym dowodem na to, że grupa jest w świetnej scenicznej formie i w takiej też przyjedzie na MYSTIC FESTIVAL 2019! 

Obejrzyj cały koncert Slipknot na Rock am Ring 2019:

 


Przypominamy, że premiera nowej płyty Slipknot – „We Are Not Your Kind”, zaplanowana została na 9 sierpnia 2019, nakładem Roadrunner Records. 

Slipknot będzie headlinerem pierwszego dnia MYSTIC FESTIVAL 2019 i zagra już 25 czerwca w TAURON Arenie Kraków, wraz z Testament, Jinjer, In Flames i innymi świetnymi artystami. 

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl 


MYSTIC FESTIVAL 2019: Slipknot w najwyższej koncertowej formie" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

24 Nov
Moonspell w Kwadracie

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
03 Dec
DEEP PURPLE LIVE IN CONCER

TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

Kup bilet
14 Dec
PUNK FEST 2019 Warszawa

Progresja, ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Kup bilet