MYSTIC FESTIVAL 2019: Slipknot w najwyższej koncertowej formie

  • 11 June, 2019
  • Mystic Festival

Headliner MYSTIC FESTIVAL w Krakowie – zespół Slipknot, zagrał w miniony weekend na kultowym festiwalu Rock am Ring i zaprezentował się niesamowicie! 

Amerykańska formacja jest obecnie w trasie i występuje na największych rockowych festiwalach w całej Europie. W miniony weekend, Slipknot zagrał na słynnym Rock am Ring w Niemczech, gdzie wykonał m.in.: nowy utwór „Unsainted” oraz zaprezentował najnowsze maski w pełnym wydaniu. Co więcej, w aktualnej festiwalowej setliście zespołu dominowały numery z ich pierwszych, kilkunastoletnich już albumów! Półtoragodzinny, intensywny występ Slipknot, został w całości zarejestrowany i udostępniony m.in.: na Youtube. Nagranie jest niepodważalnym dowodem na to, że grupa jest w świetnej scenicznej formie i w takiej też przyjedzie na MYSTIC FESTIVAL 2019! 

Obejrzyj cały koncert Slipknot na Rock am Ring 2019:

 


Przypominamy, że premiera nowej płyty Slipknot – „We Are Not Your Kind”, zaplanowana została na 9 sierpnia 2019, nakładem Roadrunner Records. 

Slipknot będzie headlinerem pierwszego dnia MYSTIC FESTIVAL 2019 i zagra już 25 czerwca w TAURON Arenie Kraków, wraz z Testament, Jinjer, In Flames i innymi świetnymi artystami. 

Bilety na Mystic Festival są dostępne na www.mysticfestival.pl (kolekcjonerskie) oraz www.eventim.pl 


MYSTIC FESTIVAL 2019: Slipknot w najwyższej koncertowej formie" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

18 Sep
KRIS BARRAS BAND w Hydrozagadce

Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Kup bilet
19 Sep
KRIS BARRAS BAND w Zaścianku

Klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków

05 Oct
10 URODZINY BOOZE & GLORY

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet