Mystic Festival 2021: Wszystkie oblicza metalu, blisko 50 nowych nazw!

  • 29 October, 2020
  • Mystic Coalition

Zgodnie z obietnicą, przedstawiamy wam dziś blisko pięćdziesięciu nowych wykonawców, którzy dołączają do składu Mystic Festival 2021 – od wściekłego rock'n'rolla po black metal. 


Mystic Festival 2021 odbędzie się w pierwszych dniach czerwca w Gdańsku, na postindustrialnym terenie Stoczni. Nawet, jeśli wciąż będą nas obowiązywać aktualne obostrzenia sanitarne. Z dumą przedstawiamy wam więc kolejnych artystów, którzy uświetnią nadchodzącą odsłonę imprezy! 


Skład przyszłorocznego festiwalu wzbogaca się dziś m.in. o blackmetalową legendę Mayhem, francuskiego wizjonera i freaka Igorrra, unurzany w bagnach amerykańskiego południa progmetal Baroness i futurystyczną jazdę Code Orange, hymny azjatyckich stepów w wykonaniu The Hu, piwnicznego trolla Mortiisa, a także Kvelertak, skład który przypomniał Norwegom, że metal jest bękartem rock'n'rolla. Będziemy też świętować powrót na scenę Blindead i The Stubs


W naszym trzydniowym koncertowym maratonie wezmą udział przedstawiciele wszystkich odcieni metalu i okolic. Thrash, death metal, stoner, grind, black, groove metal, doom, ale też mroczna elektronika, hardcore i neofolk… Długo można by wyliczać wszystkie odmiany i podgatunki, więc lepiej będzie, jeśli skupimy się na nazwach. Piekło nad zimnym Bałtykiem zgotują wam również: (0), 1914, Alien Weaponry, Azarath, Baest, Czerń, Dead Lord, Deluge, Dopelord, Dwaal, Fleshworld, Gold, Grift, Hangman’s Chair, Irfan, Konvent, Lindy-Fay Hella, Maggot Heart, Major Kong, The Materia, Medico Peste, Motanka, Neon Haze (Octopussy / Favorit89 / Nightrun87), Okkultokrati, Only Sons, Ovo, The Picturebooks, Proscription, Raging Speedhorn, Red Scalp, Rosk, Spaceslug, Stay Nowhere, Taraban, Tester Gier, Truchło Strzygi, Twin Temple i The Vintage Caravan. 


Gwarantujemy, że to jeszcze nie koniec! Kolejne mocne punkty programu Mystic Festival 2021 poznacie już w listopadzie. Wkrótce pojawią się też informacje o scenach i podziale koncertów na poszczególne dni – dziękujemy za cierpliwość! 


Aktualny skład wykonawców Mystic Festival 2021 jest przez cały czas dostępny na naszej stronie oraz w social mediach. Śledźcie nas, by nie przegapić żadnego nowego ogłoszenia i rezerwujcie datę: 2-4 czerwca 2021! 


Karnety na Mystic Festival 2021 można nabyć w cenie:

Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021 

Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli 

Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania 


Wszystkie karnety dwudniowe zakupione na rok 2020 zachowują ważność i zapewniają wstęp na całość (3 dni) festiwalu w 2021 roku. Zatrzymując bilety wspieracie w tych trudnych czasach zarówno organizatorów, jak i artystów, a więc przedstawicieli branży, która jest jedną z najciężej doświadczonych kryzysem związanym z pandemią koronawirusa – bardzo to doceniamy. 


Jeśli zakupiłeś karnet lub bilet jednodniowy na Mystic Festival 2020 i zdecydujesz się go zatrzymać na edycję 2021, otrzymasz od nas specjalny upominek: unikalną płytę z nagraniami artystów, którzy mieli wystąpić na Mystic Festival 2020. Będzie to ściśle limitowane wydawnictwo, które nigdy nie trafi do otwartej sprzedaży – jest tylko dla ciebie, jako nasze podziękowanie za wsparcie i cierpliwość. 


Bilety jednodniowe z 2020 roku będą ważne w dowolnym, wybranym przez ciebie dniu w 2021 roku, będzie można je też rozszerzyć do karnetu trzydniowego za jedyne 200 zł, wykupując dodatkowy bilet, który jest dostępny w formie upgrade'u na stronie Mystic Festival. Podział na dni i sceny podamy w listopadzie 2020 r. 


Od 13 maja można zamienić swoje bilety na vouchery, dzięki którym zobaczysz inne organizowane przez nas koncerty. Już teraz możemy cię zaprosić na koncert Slipknot, Within Temptation/Evanescence oraz Nightwish. 


Oczywiście w każdej chwili możesz podjąć decyzję o zwrocie karnetu zakupionego na edycję, która miała się odbyć w 2020 r. Wcześniej informowaliśmy o konieczności podjęcia decyzji do 9 listopada, ale masz czas do końca maja 2021 r. Nowa ustawa daje organizatorom 180 dni na zwrot środków, jednak zrobimy wszystko, by te pieniądze trafiły do ciebie znacznie wcześniej. Jeśli taka jest twoja decyzja, prosimy o potwierdzenie chęci otrzymania zwrotu oraz podania imienia, nazwiska i numeru zamówienia. 


Zachęcamy do kupna biletów na Mystic Festival 2021 – im wcześniej tym lepiej. Dla nas, bo to dla nas duże wsparcie w przygotowywaniu festiwalu w tak trudnych czasach i dla ciebie, bo jeśli festiwal będzie się odbywał w jakimś wariancie reżimu sanitarnego, liczba miejsc będzie ściśle ograniczona. Oczywiście, bilety i karnety na rok 2021 podlegają takiemu samemu prawu zwrotu jak wejściówki na wszystkie inne organizowane przez nas koncerty. 


Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.


Na Mystic Festival 2021 wystąpią: 

Judas Priest - 50th anniversary show 

 Mercyful Fate 

 Gojira 

 Killing Joke 

 Heilung 

 The Hu 

 Katatonia 

 Mayhem 

 Mgła 

 Igorrr 

 Obituary 

 Baroness 

 Kvelertak 

 Vader "De Profundis" 

 Witchcraft 

 Oranssi Pazuzu 

 The Stubs 

 Code Orange 

 Blindead 

 Azarath 

 Alien Weaponry 

 Infected Rain 

 Gold 

 The Picturebooks 

 The Vintage Caravan 

 Mortiis 

 Lindy-Fay Hella 

 The Materia 

 Dopelord 

 Okkultokrati 

 Twin Temple 

 Raging Speedhorn 

 Dead Lord 

 1914 

 (0) 

 Maggot Heart 

 Motanka 

 Proscription 

 Hangman’s Chair 

 Irfan 

 Medico Peste 

 Truchło Strzygi 

 Deluge 

 Ovo 

 Baest 

 Neon Haze (Octopussy / Favorit89 / Nightrun87) 

 Tester Gier 

 Konvent 

 Dwaal 

 Spaceslug 

 Rosk 

 Major Kong 

 Fleshworld 

 Grift 

 Taraban 

 Red Scalp 

 Czerń 

Stay Nowhere 

 Only Sons


Kiedy: 2-4 (środa-piątek) czerwca 2021 

Gdzie: Gdańsk @ Stocznia Gdańska 

Bilety:

Pula nr 3 - 479 zł - do wyczerpania limitowanej puli lub do 11 maja 2021 

Pula nr 4 - 499 zł - do wyczerpania limitowanej puli 

Pula nr 5 - 519 zł – do wyczerpania puli. 


Karnety trzydniowe na Mystic Festival 2021 dostępne są już na: 

https://www.mysticfestival.pl (druki kolekcjonerskie)

oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl. 


Bilety jednodniowe na Mystic Festival 2021 trafią do sprzedaży po ogłoszeniu większej ilości zespołów. Już teraz można zakupić upgrade biletów jednodniowych z 2020 roku do karnetu na 2021 za jedyne 200 zł na www.mysticfestival.pl/bilety (druki kolekcjonerskie) oraz w sieciach systemowych ebilet.pl, eventim.pl oraz goingapp.pl. 

Mystic Festival 2021: Wszystkie oblicza metalu, blisko 50 nowych nazw!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia