ØRGANEK w trasie “Na razie stoję na razie patrzę" w Klubie Studio!

  • 08 November, 2022
  • Daria Starzyczny / Fundacja Studentów i Absolwentów AGH ACADEMICA

Kraków, Klub Studio - ul. Budryka 4 20.11.2022  

 Otwarcie bram: 19.00

 Start koncertu: 21.00

Bilety:

 Stojące: 

I pula - 89 zł

II pula - 99 zł

W dniu koncertu - 109 zł 

 Balkon: 

I pula - 119 zł

W dniu koncertu - 129 zł 

Bilety dostępne na:

 Biletomat https://www.biletomat.pl/pop-rock/organek-studio-krakow-12012/

 Ticketclub https://ticketclub.pl/koncerty/rganek-na-razie-stoje-na-razie-patrze-klub-studio-krakow-2028/

 eBilet https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/organek/?partner=academica&promotion=active 

 wkrótce dostępne również w wersji kolekcjonerskiej w Klubie Studio (ul. Budryka 4) oraz Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10). 

***

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!

ØRGANEK - grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tesktów i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród, m.in. Mateusza Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Na-grody Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego, Nagrody Stowarzysze-nia Autorów ZAiKS, czy Superbohaterki Roku Wysokich Obcasów. Tomasz Orga-nek jest również Ambasadorem Honorowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W 2019 zadebiutował jako prozaik bestselerową powieścią Teoria Opanowywa-nia Trwogi. W 2022 uznany przez magazyn Newsweek za jedną ze 100 najbar-dziej wpływowych Polaków w kategorii popkultura. W tym samym roku reprezen-tował Polskę na EXPO 2020 w Dubaju. 

W skład zespołu wchodzą: Tomasz Organek (gitara, śpiew), Adam Staszewski (bas), Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe), Robert Markiewicz (perkusja). Zespół zagrał do chwili obecnej kilkaset koncertów w Polsce i za gra-nicą (Litwa, Francja, Anglia, Szkocja, Irlandia, Szwajcaria, Bułgaria, Holandia, Norwegia, Czechy) ciesząc się ogromnym zainteresowaniem publiczności oraz wielomilionową oglądalnością swoich teledysków. 

Posłuchaj na: 

FB: https://www.facebook.com/tomorganek 

IG: https://www.instagram.com/tomasz_organek_official/


ØRGANEK w trasie “Na razie stoję na razie patrzę" w Klubie Studio!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia