Peja sięga po złoto i zapowiada nowy album

  • 15 May, 2019
  • Iron Media/ fot Daniel Wieczorek

Jak poinformował poznański raper, jego ostatni album zatytułowany „25_godzin” uzyskał ilość sprzedaży uprawniającą wydawnictwo do ubiegania się o status złotej płyty. Peja zapowiedział także nowy krążek oraz kolejną edycję festiwalu Hip Hop Fever. 

„Miło mi poinformować, iż zupełnie niedawno uzyskaliśmy sprzedaż fizyczną albumu 25_godzin w ilości uprawniającej nas do zgłoszenia jej w ramach przyznania statusu złotej płyty – skomentował Peja. –  Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie swoim talentem i doświadczeniem podczas pracy nad krążkiem:) Dziękuję również prawdziwym fanom za zaufanie i wsparcie”. Obecnie o status złotej płyty w Polsce mogą ubiegać się wydawnictwa, które osiągnęły sprzedaż 15 tysięcy egzemplarzy.  „25_godzin” to jedenasty album studyjny Peji, został wydany w grudniu 2018 roku. 

Peja/Slums Attack feat Kaz Bałagane & Young Igi - Nie bądź zdziwiony (prod. Magiera)

Raper zapowiada także nowy krążek oraz kolejną edycję jego flagowego festiwalu. „21/09/19 powracamy z festiwalem HIP HOP FEVER, który odbędzie się w Hali widowiskowo-sportowej Arena. HIP HOP FEVER 2 to również okazja do świętowania moich 43 urodzin, na które już dziś Was serdecznie zapraszam:) Również tego dnia będzie miała miejsce premiera mojego najnowszego albumu pt. G.O.A.T. Wszelkie informacje będą wypływać na bieżąco (lub też nie:) Na pewno zrobię jakiś klip przed premierą. Wrócimy również do pracy od kulis pod postacią relacji ze studia” – poinformował Peja. 


Peja sięga po złoto i zapowiada nowy album" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

18 Sep
KRIS BARRAS BAND w Hydrozagadce

Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Kup bilet
19 Sep
KRIS BARRAS BAND w Zaścianku

Klub Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4, 30-072 Kraków

05 Oct
10 URODZINY BOOZE & GLORY

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet