Philip H. Anselmo & The Illegals powracają do Polski!

  • 20 December, 2019
  • Metal Mind Productions

Philip H. Anselmo & the Illegals ponownie w Polsce! 


Po rewelacyjnym występie w Warszawie w lipcu tego roku, Phil H. Anselmo & The Illegals powracają do Polski! Zespół wykona swój specjalny set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera” 4 sierpnia 2020 roku w Klub Studio w Krakowie 


Metal Mind Productions

zaprasza:

Philip H Anselmo and The Illegals // KrakĂłw - Studio

"A Vulgar Display Of Pantera”

4.08.2020 

Otwarcie bram: 19:00

Start: 20:00


Ceny biletów: 

stojące - 130 zł przedsprzedaż / 150 zł w dniu koncertu 

balkon - 170 zł przedsprzedaż / 190 zł w dniu koncertu

Bilety w sprzedaşy od 23 grudnia godz. 10:00 na stronach: 

https://shop.metalmind.com.pl/bilety_pl.html22,(KOLEKCJONERSKIE)

www.eventim.pl

www.ebilet.pl

www.biletin.pl


Fan horrorów, zapalony bokser oraz znakomity muzyk - Phil Anselmo już w wieku 19 lat został etatowym wokalistą Pantery i pozostał w szeregach tej kapeli praktycznie do samego końca to jest do 2003 roku, kiedy to zespół rozwiązano. Pierwszym albumem Pantery z udziałem Anselmo był "Power Metal" z 1988 roku, jednak dopiero kolejna płyta formacji, "Cowboys from Hell" (1990) odniosła sukces i przez wielu fanów uznawana jest za prawdziwy debiut kapeli. To na niej właśnie wykształtował się właściwy styl muzyczny zespołu. W 1992 roku ukazał się krążek, który uznany został za jedną z najlepszych metalowych płyt lat 90., album, który zdefiniował pojęcie groove metalu - "Vulgar Display of Power". Wydany dwa lata później "Far Beyond Driven" był pierwszą płytą w historii ekstremalnego metalu, która zadebiutowała na 1 miejscu amerykańskiego Billboardu. Kolejne dwa studyjne krążki "The Great Southern Trendkill" i "Reinventing the Steel" ugruntowały pozycję grupy na metalowej scenie. 


Już za czasów Pantery Anselmo stworzył projekt poboczny - Superjoint Ritual, z którym wydał 2 studyjne płyty, a w 1991 roku wspólnie z muzykami Pantery, Corrosion of Conformity, Crowbar i Eyehategod powołał do życia grupę Down, z którą wydał trzy znakomite albumy "NOLA" (1995), "Down II: A Bustle in Your Hedgerow" (2002) oraz "Down III: Over the Under" (2007). Artysta pojawiał się również w charakterze gościa na licznych płytach takich wykonawców jak Crowbar, Tony Iommi czy Anthrax oraz współtworzył liczne projekty muzyczne, w których realizował się również jako gitarzysta, basista, perkusista, tworząc muzykę o szerokim przekroju stylistycznym, od black metalu, przez hardcore punk po southern rocka.


Celebrując twórczość Pantery Philip H. Anselmo & The Illegals przygotowali wyjątkowy set koncertowy "A Vulgar Display Of Pantera”, na który składają się kultowe numery Pantery, w tym "Walk”, "I’m Broken” czy "Mouth for War”.

Philip H. Anselmo & The Illegals powracają do Polski!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia