30 May
Riverside
  • Teatr Łaźnia Nowa, Kraków
  • 19:00

Miejsce wydarzenia

30 maja w Teatrze Łaźnia Nowa wystąpi grupa Riverside.Grupa wystąpi w ramach trasy "Towards the Blue Horizon Tour 2017".

Rok 2017 musi być lepszym rokiem. A my musimy powrócić do życia. Nie zrobimy tego bez powrotu na scenę. Jest nam więc niezwykle miło poinformować Was wszystkich, że w tym roku Riverside powraca do grania na żywo.

Po dwóch specjalnych wieczorach w lutym, które z wiadomych względów będą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, zaplanowaliśmy dla Was dwie odsłony specjalnej trasy koncertowej, którą postanowiliśmy nazwać „Towards The Blue Horizon Tour”. Pierwsza jej odsłona rusza w kwietniu i maju. Druga, podczas której odwiedzimy więcej europejskich krajów, wystartuje jesienią.

Na „Towards The Blue Horizon Tour” pojawimy się w nowym składzie koncertowym. Podczas trasy zagra z nami gitarzysta, dzięki któremu nasza muzyka zabrzmi tak jak powinna, nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym muzykiem, ale przede wszystkim dlatego, że ma w sobie skromność i pokorę, która dla nas na scenie zawsze była niezwykle ważna. Dodatkowo zaprezentujemy masę kompozycji, które zagramy po raz pierwszy w swojej karierze. Do naszych występów dołączą też emocje, jakich wcześniej nie czuliśmy. Wspólnie z Wami chcielibyśmy się im poddać i sprawić, by każdy z naszych utworów zabrzmiał potężnie jak nigdy.

Stajemy się innym zespołem, dojrzalszym, poważniejszym, naznaczonym przez życie. Jednak mimo braku Grudnia, który zawsze będzie z nami obecny, wciąż jesteśmy przede wszystkim zespołem koncertowym. Co już całkiem niedługo udowodnimy Wam podczas „Towards The Blue Horizon Tour”. Pamiętajcie – „This is not the end, this is not the time”.BILETY:

70 zł - przedsprzedaż do 22.05.2017;

80 zł - sprzedaż od 23.05.2017.


Bilety dostępne ONLINE:

http://www.ticketpro.pl/jnp/wszystko/1770285-riverside-1.html

https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=117247

Oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów (np. sieć sklepów Empik).

Bilety są dostępne w wersji kolekcjonerskiej (w takiej samej cenie!):

- Klub Gwarek (ul. Reymonta 17);

- Klub Filutek (ul. Rostafińskiego 10);