Ron Bumblefoot Thal pod koniec września w Bochni

  • 11 September, 2017
  • Bochnia Rocks

Wielokrotnie nagradzany przez specjalistyczne gremia muzyczne, zwycięzca rankingów najlepszych gitarzystów, organizowanych przez największe magazyny gitarowe. Kompozytor, aranżer, producent muzyczny, ale przede wszystkich genialny gitarzysta, obdarzony wielkim talentem innowacyjnym. Jego techniczne popisy można było oglądać m.in. podczas koncertów Guns'n'Roses, gdzie pełnił rolę gitarzysty solowego od 2006 do 2014r. i nagrał partie gitarowe na albumie "Chinese Democracy".

Dzielił scenę nie tylko z Axl Rose'm, ale wieloma innymi gigantami sceny metalowej, choćby w ramach Metal Allegiance. 

Aktualnie zaangażowany w szereg przedsięwzięć muzycznych, z których najważniejsze to Art of Anarchy, gdzie w składzie znajdziemy takie tuzy, jak: Scott Stapp (Creed), czy John Moyer (Disturbed), czy Sons of Apollo (Mike Portnoy, Billy Sheehan, Derek Sherinian, Jeff Scot Sotto). 

Ron prowadzi rocznie kilkadziesiąt klinik gitarowych, z których jedna odbyła się w Bochni, dzień po krakowskim koncercie solowym Artysty w styczniu 2014r. 

Podczas obecnej trasy Bublefoot wykonuje akustyczne aranżacje swoich największych przebojów, co z pewnością ucieszy jego najwierniejszych fanów. Pamiętając jego energetyczny show oraz bardzo udaną klinikę, można mieć pewność, że i tym razem Ron Thal podbije serce publiczności w Bochni. 


Koncert otworzy akustyczny duet Piotrek i Sierściu (PiS)


Zapraszamy do zakupu biletów w kasie MDK w Bochni i przed koncertem (na pewno nie zabraknie dla nikogo). 


Ceny biletu 80 zł

Ron Bumblefoot Thal pod koniec września w Bochni" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia