Scott Stapp (Creed) w Polsce: Nowy termin koncertu

  • 18 October, 2020
  • Knock Out Productions

Solowy koncert wokalisty przesunięty ze względów bezpieczeństwa! 

W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19, cała europejska trasa muzyka - „The Survivor Tour” zostaje przeniesiona. Scott Stapp powróci do Polski 22 lutego 2022 roku i zaprezentuje się w warszawskim klubie Proxima. 

Artysta miał planowo wystąpić w stolicy już 10 listopada 2020 roku. Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek na koncert jest już możliwe w miejscu ich zakupu. 


Bilety dostępne tutaj: https://sklep.knockoutprod.net/pl/eventinfo/335/scott-stapp-of-creed


WYMIANA:

Bilety na przełożony koncert Scotta Stappa można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu. 

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie eBilet, aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności. 

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie: https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow


ZWROTY:

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia. 

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.


Zagrają:

SCOTT STAPP (USA) rock, hard rock 

 Kiedy: 22 lutego (wtorek) 2022 

 Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a 

 Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu 

 Organizator: Knock Out Productions

Scott Stapp (Creed) w Polsce: Nowy termin koncertu" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

06 Nov
„The Epic Apocalypse Tour”

Progresja, ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

Kup bilet
20 Nov
BORKNAGAR Warszawa

Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22, Warszawa

Kup bilet
21 Nov
BORKNAGAR Kraków

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków