Sooma zagra jako support Zeal & Ardor

  • 08 November, 2022
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

Grupa będzie promować swój najnowszy, trzyletni już album „It’s All About To Change”!


Trio z Zurychu ma już kilkuletnie doświadczenie na scenie i całkiem pokaźną kolekcję fanów w całej Europie. Ich niesforny, garażowy rock alternatywny to muzyka stworzona pod koncerty, o czym przekonamy się słuchając ich w grudniu u boku Zeal & Ardor. 


ZEAL & ARDOR (Szwajcaria) industrial metal, blackgaze, awangarda: 

Projekt łączący wpływy spirituals, black metalu i różnych odchyłów elektroniki, który docelowo powstał jako forumowy żart? Tu mogło nie wyjść nic, a wyszło wszystko. Zeal & Ardor już od momentu debiutanckiego "Devil Is Fine" wciąż zaskakuje słuchaczy, wrzucając do przepastnego wora inspiracji wszystko, co akurat ma pod ręką. 

W takich sytuacjach dosyć łatwo o przesyt, lecz ansambl sterowany przez Manuela Gagneuxa traktuje eklektyzm jedynie jako jeden ze środków, nie cel sam w sobie. Kluczem tej muzyki pozostaje diabeł wywoływany na różne sposoby, bo jak wiadomo, to postać wielowątkowa, więc posiadająca więcej niż jedną twarz. 

Nowy krążek Zeal & Ardor - zatytułowany po prostu "Zeal & Ardor" - kontynuuje udaną pasję załogi Manuela Gagneuxa, a brytyjski Metal Hammer przyznał płycie zaszczytne miano jednej z najlepszych wydanych w pierwszym półmetku 2022 roku. Nałóżcie swoje szaty, wyciągnijcie kandelabry z szafy i wyruszcie ze szwajcarskim składem na wycieczkę do tych mniej obleganych zakamarków piekła. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


SOOMA (Szwajcaria) alternative rock:

Sooma to muzyka, której wyjątkowo często potrzeba każdemu z nas. Nie ekstremalny do granic metal, nie eksperymentatorstwo, a oszalały rock alternatywny, w którym hałas i hity stanowią jedność. Ponadto Szwajcarzy raczej nie lubią się ceregielić, bo wolą bezpośredniość - przester rozkręcony na maksa, noiserockowo/punkowe riffy bzyczące przez cały czas, a na to oczywiście zamaszysty refren i podejście w stylu “walcie się”. Czy nie za ten element buntu i niebezpieczeństwa pokochaliśmy rocka? Oczywiście, że pokochaliśmy, dlatego biegnijcie pod scenę posłuchać numerów tych trzech zawadiaków. Nie pożałujecie. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAMWystąpią: 

ZEAL & ARDOR (Szwajcaria) industrial metal, blackgaze, awangarda

+

SOOMA (Szwajcaria) alternative rock


Kiedy: 5 grudnia (poniedziałek) 2022

Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków

Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu 

Organizator: B90


Kiedy: 6 grudnia (wtorek) 2022

Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out Productions


Kiedy: 7 grudnia (środa) 2022 

Gdzie: Kraków @ Kamienna12 (hala Hype Park), ul. Kamienna 12

Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncerty są dostępne na:

- SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)

- SKLEP B90 (tylko Gdańsk!)


Sooma zagra jako support Zeal & Ardor" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia