Sting i Shaggy na żywo dzięki Polskiemu Radiu

  • 12 April, 2018
  • Polskie Radio

W najbliższą niedzielę (15 kwietnia) na muzycznej scenie Studia Koncertowego Polskiego Radia, wystąpi znakomity duet: Sting i Shaggy. Dzięki publicznemu nadawcy wszyscy będą mogli wysłuchać koncertu jednego z najbardziej ulubionych artystów Polaków w duecie z jamajskim wokalistą. Transmisje koncertu w radiowej Jedynce, Trójce oraz Czwórce w niedzielę o godz. 19.00.


Sting_ShaggyNiezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Polskie Radio będzie przedpremierowym koncertem Stinga i Shaggy’ego z utworami z płyty „44/876”. Jest to pierwszy koncert artystów prezentujący materiał z tego wyjątkowego albumu. Zauroczeni karaibskimi dźwiękami muzycy wystąpią w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Ponadto w repertuarze znajdą się piosenki z dorobku kultowej grupy The Police, w której karierę rozpoczął Sting.


Na widowni pojawią się słuchacze radiowej Jedynki, Trójki i Czwórki, a także użytkownicy portalu, którzy otrzymają bezpłatne bilety od Polskiego Radia, szybko reagując na to, co dziać się będzie na antenach i na portalu Polskiego Radia do dnia koncertu.


Polskie Radio jest partnerem medialnym płyty „44/876”, która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku. Po przedpremierowym, niedzielnym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II.

Sting i Shaggy na żywo dzięki Polskiemu Radiu" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

26 Jan
Lej Mi Pół, Zenek, Zacier, WOWA i The Novorodkens

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet
27 Jan
Rogucki Solo

Teatr Variété ul Grzegórzecka 71, Kraków

Kup bilet
12 Feb
SLASH + Phil Campbell and the Bastard Sons

Atlas Arena, al. Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

Kup bilet