Taco Hemingway, PRO8L3M i Sokół zagrają w Szczecinie 26 czerwca. Koncerty z Netto Areny przeniesione na Block Party x Łomża.

  • 25 March, 2020
  • Piotr Anuszewski / REVOLUME

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem oraz zakaz organizacji imprez masowych agencja Revolume zmuszona była do przełożenia większości swoich koncertów. Podobny los spotkał zaplanowane na najbliższą sobotę (28 marca) występy Taco Hemingwaya i Sokoła. Jednak artyści nie zapominają o szczecińskiej publice i dołączają do Block Party x Łomża. Taco Hemingway, PRO8L3M, Sokół, Bitamina, Schafter oraz DZIARMA zagrają na jednej scenie już 26 czerwca.


Fani muzyki z województwa zachodniopomorskiego mogą odetchnąć z ulgą. Występ czołówki polskiego rapu, który miał się odbyć w szczecińskiej Netto Arenie 28 marca, dojdzie do skutku jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Na utrzymanie pierwotnego wyprzedanego terminu nie było szans z uwagi na epidemię koronawirusa i przedłużający się zakaz organizacji imprez masowych. Na szczęście organizatorom udało się znaleźć alternatywne rozwiązanie. Taco Hemingway, PRO8L3M i Sokół zagrają swoje koncerty podczas trasy festiwalowej Block Party x Łomża, która zawita na szczeciński Plac Gryfitów w piątek 26 czerwca. Oprócz nich w szczecińskim porcie wystąpią także Bitamina, schafter oraz DZIARMA:

https://www.facebook.com/events/2390477074598057


Wszystkie zakupione uprzednio do Netto Areny bilety zachowują ważność na nową czerwcową datę. W razie niemożności uczestnictwa w koncertach Block Party x Łomża każdy z widzów może wystąpić o zwrot wejściówek pisząc na adres: support@goingapp.pl. 


To nie koniec dobrych wiadomości. Występy w ramach Block Party x Łomża odbędą się na głównym placu Łasztowni, a więc w lokalizacji doskonale znanej m.in. bywalcom szczecińskich juwenaliów. Szansę na uczestnictwo w koncertach mają więc również ci, którzy z uwagi na ograniczoną pojemność Netto Areny nie zdążyli z kupnem biletów przed sold outem. Sprzedaż wejściówek na Block Party x Łomża trwa na platformie:  https://goingapp.pl/BlockPartyxLomza


Block Party x Łomża to ogólnopolski cykl wydarzeń festiwalowych, który odwiedzi w czerwcu aż 9 największych miast w całym kraju. Spektakularne plenerowe koncerty - połączone z bogatą oprawą wizualną - to doskonała okazja, aby podziwiać występy rodzimej czołówki urban music. Organizatorzy Block Party x Łomża podali pełen harmonogram zaplanowanych wydarzeń:


05.06 Rzeszów - Skwer Millenium Hall - http://bit.ly/31NL25O

06.06 Katowice - Parking Fabryka Porcelany - http://bit.ly/2tSHEtK

10.06 Gdańsk - PLENER 33 Stocznia Gdańsk - http://bit.ly/2vxQhdy

12.06 Kraków - Parking VIP Wisła Kraków - http://bit.ly/2w9wTE8

13.06 Warszawa - Progresja Scena Letnia - http://bit.ly/2UQiGWT

19.06 Poznań - Polana Harcerza - http://bit.ly/38vcRCA

20.06 Łódź - Ogrody Geyera - http://bit.ly/2Hop1ko

26.06 Szczecin - Łasztownia - http://bit.ly/2wco3FH

27.06 Wrocław - Pergola - http://bit.ly/2tSI7w0


Więcej informacji na oficjalnej stronie www oraz na kanałach socialowych Block Party x Łomża:

https://blockpartyxlomza.pl

https://www.facebook.com/blockpartyxlomza

https://www.instagram.com/blockpartyxlomza

Taco Hemingway, PRO8L3M i Sokół zagrają w Szczecinie 26 czerwca. Koncerty z Netto Areny przeniesione na Block Party x Łomża." data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

09 Jun
BUSH + DIRTY HONEY

Proxima Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

Kup bilet
09 Jun
BLACK VEIL BRIDES

Progresja, ul. Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

16 Jun
Foreigner + The Dead Daisies, Katowice

Spodek, al. Korfantego 35, 40-005 Katowice

Kup bilet