Tesseract oraz Lorna Shore zagrają w Warszawie

  • 14 May, 2022
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

9 sierpnia 2022 roku fani deathcore’u i progresywnego metalu spotkają się pod jedną sceną! 


Amerykanie z Lorna Shore, promujący obecnie EP “…And I Return To Nothingness” (2021, Century Media Records) oraz brytyjskie Tesseract z najnowszym albumem “Sonder” (2018, KScope), zagrają wspólny koncert w warszawskim klubie Palladium.


Przedsprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się tutaj już w najbliższy poniedziałek – 16 maja o godzinie 11:00. (druki kolekcjonerskie) 


TESSERACT (Wielka Brytania) metal progresywny:

Kapela narodziła się w 2003 roku i od samego początku porusza się na styku rocka progresywnego, progresywnego metalu i djentu. Umiejętne wymieszanie tych stylistyk sprawiło, że Anglicy stali się cenionym i rozpoznawalnym zespołem. Pochwały spłynęły ze strony nie tylko "Terrorizera", "Metal Hammera", "Kerranga!", lecz również opiniotwórczego w skali światowej amerykańskiego dziennika "Washington Post". Szczególnie po znakomitej drugiej płycie "Altered State" (2013; wznowienie ukazało się w 2020 roku, gdy pandemia uniemożliwiła koncertowanie). Od 2014 roku skład Tesseract jest niezmienny: Alec "Acle" Kahney (gitara), Jay Postones (perkusja), James "Metal" Monteith (gitara rytmiczna), Amos Williams (gitara basowa) i Daniel Tompkins (wokal).

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM

 

LORNA SHORE (USA) deathcore, metalcore: 

Udział Lorny Shore w składzie tego koncertu z pewnością ucieszy tę publikę, której serca i uszy preferują cięższe brzmienia. 

Od 2021 roku wokalistą grupy jest Will Ramos (m.in. Monument Of A Memory, A Wake In Providence), który sprawdził się zarówno w studiu, jak i na scenie. W sierpniu 2021 roku ukazała się nagrana z nim znakomita EP-ka "…And I Return to Nothingness". Muzycznie Lorna Shore niezmiennie zgrabnie balansuje pomiędzy deathcore'em a metalcore'em. Na uwagę zasługuje na pewno też to, co Will robi ze swoim głosem. Facet imponuje przechodzeniem z głębokiego growlu na wysokie krzyki trochę w stylu Daniego Filtha. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


Zagrają:

TESSERACT (Wielka Brytania) metal progresywny

LORNA SHORE (USA) deathcore, metalcore

Kiedy: 9 sierpnia (wtorek) 2022

Gdzie: Warszawa @ Palladium, ul. Złota 9

Bilety: 119/129 zł - przedsprzedaż, 140 zł - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions


Tesseract oraz Lorna Shore zagrają w Warszawie" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia