THUNDER nowa płyta i teledysk!

  • 16 November, 2020
  • marcin | open eye pr

12. marca przyszłego roku ukaże się nowy studyjny album brytyjskiej legendy hard rocka, formacji Thunder. Krążek będzie zatytułowany „All The Right Noises” i znajdzie się na nim jedenaście nowych kompozycji. Zespół zaprezentował teledysk do pierwszego singla zapowiadającego płytę, kompozycji „Last One Out Turn Off The Lights”. Video można obejrzeć tutaj: 


„All The Right Noises”, który jest trzynastym albumem studyjnym w dorobku Thunder, jest powrotem do pełnego mocy brzmienia, dzięki któremu zespół zbudował swoją wysoką pozycję w świecie rocka. Sukces formacji to również efekt ponad trzydziestoletniej przyjaźni wokalisty zespołu Danny’ego Bowesa oraz kompozytora i gitarzysty Luke’a Morleya.

Luke Morley tak mówi o nowych utworach: „Wszystkie piosenki zostały skomponowane i nagrane przed czasem, gdy wybuchła pandemia. Interesujące jest to, że jeśli spojrzymy na niektóre utwory przez pryzmat Covida, nadaj mają sens”.


Najnowszy album Thunder będzie dostępny w wielu formatach: 1 CD, 2 CD, 2 LP, 4 LP + 2 CD oraz 4 LP z bonusowymi utworami, a także w formie cyfrowej.


Tracklista:


1. Last One Out Turn Off The Lights

2. Destruction

3. The Smoking Gun

4. Going To Sin City

5. Don’t Forget To Live Before You Die

6. I’ll Be The One

7. Young Man

8. You’re Gonna Be My Girl

9. St George’s Day

10. Force Of Nature

11. She’s A Millionairess

THUNDER nowa płyta i teledysk!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia