TRANSSEXDISCO W TRASIE - SPRAWDŹ TO!

  • 05 November, 2019
  • Ewelina Szczepanik/ S.P. Records

Transsexdisco powracają w trasie koncertowej! Po sukcesie ubiegłorocznych koncertów w całej Polsce, tej jesieni formacja powraca z serią występów w największych miastach kraju!


Fani alternatywnej muzyki z popowym zacięciem i wielbiciele charakterystycznego wokalu Damiana Langego (znanego także z Romantyków Lekkich Obyczajów) powinni zapisać te daty w kalendarzach - Transi wystąpią w Gdańsku, Warszawie, Krakowie oraz swoim rodzinnym Olsztynie:

08.10.2019. - Gdańsk, Klub Metro, 

10.10.2019. - Olsztyn, sala kameralna pod Amfiteatrem, 

29.11.2019. - Warszawa, VooDoo Club, 

30.11.2019. - Kraków, Klub Studencki Żaczek


Zespół zagra swoje największe przeboje, w tym "Wyspę", oraz nowości, które ukazały się w ostatnim czasie - jak "Strategiczny punkt", najnowszy singiel Transsexdisco. Taki set gwarantuje dobrą zabawę i porcję dobrego brzmienia :)


Transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange, znany także jako współtwórca duetu Romantycy Lekkich Obyczajów. Damian jest wokalistą Transsexdisco i autorem teksów, a w skład zespołu wchodzą także basista Krystian Zemanowicz, gitarzysta Michał Bagiński, klawiszowiec Marcin Matyszewski, na perkusji  gra zaś Macek Matuszczyk.

Do tej pory zespół Transsexdisco wydał cztery płyty: epkę "Ultrapromo", album "Ultrachemia" (wydany własnym sumptem) oraz wydawnictwa "Transsexdisco" i „Surreal”, które ukazały się nakładem wytwórni SP Records. 

Muzyka Transów to przede wszystkim rock, ale w ich twórczości nie brakuje brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Ten alternatywny miks brzmień, wraz z poetyckimi, aktualnymi tekstami autorstwa Damiana Langego, przyniosły zespołowi rozpoznawalność. Obecnie muzycy pracują nad nowymi utworami.

 Zespół ma na swoim koncie ponad 15 teledysków oraz setki zagranych koncertów w Polsce (między innymi podczas Pol'And'Rock Festival), jak i za poza granicami kraju.


TRANSSEXDISCO W TRASIE - SPRAWDŹ TO!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

29 Feb
IX Urodziny The Perfumes + Mikrokosmos + Sick Saints

Klub GWAREK, ul. Reymonta 17, 30-059 Kraków

12 Mar
GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA „NAJWIĘKSZE PRZEBOJE”

Teatr Variété ul. Grzegórzecka 71, Kraków

Kup bilet
14 Mar
Lion’s Law, Saints&Sinners, Charage 69, Bachor i The Sandals

Klub Studencki "Kwadrat", ul. Skarżyńskiego 1, Kraków

Kup bilet