21 Dec
TwoSet Violin
  • Warszawa, Teatr Roma
  • 19:00

Miejsce wydarzenia

TwoSet Violin

21.12.2017, godz. 20:00

Warszawa, Teatr ROMA

Bilety w cenach: 99 zł (strefa C), 149 zł (strefa B), 199 zł (strefa A)

Bilety dostępne na: www.goodtaste.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert. 

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Wydarzenie na FB

TwoSet Violin to zespół założony w 2014 roku przez dwóch australijskich muzyków – Brett’a Yang’a i Eddy’ego Chen’a. Sławę przyniosły im filmiki, w których w zabawny, a czasami dość bolesny i prześmiewczy sposób przedstawiali życie muzyków klasycznych. Mając ponad 300 000 followersów i ponad 70 milionów wyświetleń, stali się inspiracją dla młodych muzyków. Brett i Eddy wystąpili w programach takich jak ABC Classic FM i Sony Classical Australia, a także w wielu zagranicznych, np. China Times, The Violin Channel, Classic FM, WQXR, The Strad. Współpracowali z wybitnymi muzykami takmi jak Lang Lang, Ray Chen, Janine Jansen, James Ehnes, Maxim Vengerov, Anne Akiko Meyers i Stefan Jackiw.

Pod koniec 2016 roku, duet TwoSet Violin zaczął występować na żywo – warto wspomnieć o ich wyprzedanym debiutanckim koncercie w Sydney Opera House w grudniu zeszłego roku. Ich jedyne w swoim rodzaju występy dostaraczają unikalnych i interaktywnych doświadczeń, łączac humor z muzyką klasyczną na najwyższym poziomie. Na ich koncertach spotykają się zarówno młodzi fani, jak i ludzie, którzy nigdy wcześniej nie słuchali muzyki klasycznej.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin