Amy Macdonald

Under Stars

Universal Music Polska 2017-01-17
Autor: Universal Music Polska

Amy Macdonald powraca z nowym studyjnym albumem – "Under Stars"! Czwarta płyta w dyskografii artystki i ukaże się 17 lutego 2017r., ale już teraz jest dostępna w przedsprzedaży cyfrowej. Pierwszym ujawnionym utworem z nadchodzącej płyty jest nagranie "Down By The Water (acoustic)". 

"Praca nad albumem trwała ponad 2,5 roku – nad tą płytą spędziłam zdecydowanie najwięcej czasu. Chciałam, żeby wszystko potoczyło się szybciej, ale teraz, kiedy skończyliśmy cieszę się, że się nie spieszyliśmy; wydaje mi się, że poświęciliśmy tyle czasu ile było potrzeba" – zdradza kulisy pracy nad "Under Stars" artystka. 

Nad produkcją materiału czuwał częściowo Scot Cam Blackwood (George Ezra, Florence and the Machine), a także duet producencki My Riot (London Grammar, Birdy). 

“Jestem dumna z tych piosenek i zadowolona z płyty. Jest na niej wiele niesamowitych momentów i naprawdę myślę, że znalazło się tu kilka moich najlepszych utworów. Jestem podekscytowana, że nareszcie mogę się tym podzielić z fanami" – przyznaje Amy Macdonald. 

Artystka ogłosiła także swoją przyszłoroczną trasę koncertową, w ramach której wystąpi 2 razy w Polsce! 

Amy Macdonald zadebiutowała w 2007r. płytą "This Is The Life", z której pochodzi przebój o tym samym tytule, który dotarł do 1. miejsca w 10 krajach na świecie! Artystka ma na swoim koncie ponad 5 milionów sprzedanych płyt i ponad 100 milionów odtworzeń na Spotify!

Tracklista:

1. Dream On 

2. Under Stars 

3. Automatic 

4. Down By The Water 

5. Leap Of Faith 

6. Never Too Late 

7. The Rise & Fall 

8. Feed My Fire 

9. The Contender 

10. Prepare To Fall 

11. From The Ashes