Viscera dołącza do składu polskich koncertów Full Of Hell

  • 09 November, 2022
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

 Włosi wystąpią przed Amerykanami u boku Jad oraz Sanguisugabogg!


Czteroosobowa grupa Viscera od początku swojej działalności skupia się na poszukiwaniu osobliwości w najbardziej radykalnych formach metalu. Zespół wystąpi przed Full of Hell kolejno: 15 listopada w Warszawie i 16 listopada we Wrocławiu. Grupa promuje obecnie wydany przed pięcioma laty album “Release Yourself Through Desperate Rituals”.


FULL OF HELL (USA) death metal, grindcore:

Full of Hell to żywa definicja pojęcia "sky is the limit". Pierwsze materiały wydawali jeszcze z dziewiczym wąsem pod nosem, ale nawet ledwo po wejściu w dorosłość objeżdżali całe Stany Zjednoczone i Europę. Z czasem rozwijali się, nagrywali kolejne albumy i działali w kooperacjach z innymi artystami aż stali się absolutnie wyjątkowym i jednostkowym zjawiskiem w muzyce gęstej od hałasu i emocji. Ich grind/death poraża intensywnością, a liczne wątki zapożyczone z harsh noise'u czy noise rocka są przedstawione z gracją godną w pełni ukształtowanych twórców, a nie zręcznych kompilatorów. 

Full of Hell to wciąż młodzi kolesie, ale osiągnęli tyle, ile wielu starszych kolegów po fachu nie osiągnie już nigdy. Oni są jak Morbid Angel przy "Covenant", jak Napalm Death przy "Harmony Corruption" - są na szczycie. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


SANGUISUGABOGG (USA) death metal: 

Jeszcze kilka lat temu brutalny do przegięcia death metal uchodził za coś na wzór ciekawostki i muzycznego żartu o krótkim terminie przydatności, ale czasy się zmieniają. Takie kapele jak 200 Stab Wounds czy właśnie Sanguisugabogg odczarowują najintensywniejszą odmianę death metalu, bo nawet w niej mają miejsce na piosenki. To siecze i chłoszcze, ale z należytymi proporcjami na linii gruz-groove. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


JAD (Polska) hardcore, punk: 

"Czas nie leczy ran, tylko je pogłębia" - komunikuje Krzysztof Paciorek w numerze "Czas", ale to nie jedyna bolesna prawda, Jad ma ich na stanie całą masę. Warszawsko-gdyński hardcore'owy kwartet szybko podbił serca fanów hasłowymi tekstami i prymitywnym punkiem na wzór wczesnych nagrań Armii czy Siekiery. Dziś słuchają ich punkowcy, metalowcy, hip-hopowcy i inni - ten zespół to porozumienie ponad podziałami. 

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


VISCERA (Włochy) post-metal, extreme metal:

Kwartet prosto z Cremony nie uznaje ograniczeń, bądź sztywnego myślenia gatunkowego w metalu, sugerując się tym, że ekstrema to przede wszystkim ekstremalne myślenie o muzyce i burzenie jakichkolwiek podziału. Z tego tytułu w ich twórczości znajdziecie wspomniany pomost między post-metalem a psychodelią, do tego death/blackmetalowe odpryski agresji, a nawet niekontrolowaną energię grindu.

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAMWystąpi: 

FULL OF HELL (USA) death metal, grindcore 

+

Sanguisugabogg (USA) death metal 

Jad (Polska) hardcore, punk 

Viscera (Włochy) post-metal, extreme metal


Kiedy: 15 listopada (wtorek) 2022

Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22

Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out Productions


Kiedy: 16 listopada (środa) 2022

Gdzie: Wrocław @ Akademia, ul. Grunwaldzka 67

Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out ProductionsBilety są dostępne na:

- SKLEP KNOCK OUT

- eBILET

Viscera dołącza do składu polskich koncertów Full Of Hell" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia