Wygraj bilet na krakowski koncert Marka Knopflera

  • 06 July, 2015
  • Music Alert

Wspólnie z Live Nation zapraszamy do udziały w konkursie, w którym do wygrania są dwa pojedyncze bilety na koncert Marka Knoflera w Krakowie. Koncert odbędzie się 13 lipca w Kraków Arena. Ze względu na krótki czas pomiędzy zakończeniem konkursu a koncertem - bilety będą do odbioru w dniu imprezy w Krakowie.

Co zrobić aby mieć szansę zdobyć jeden z nich?

W dniach 6-10 lipca do godziny 12.00 (włącznie) należy wysłać na adres konkurs@musicalert.pl maila, w którym napiszecie dlaczego to właśnie Wy macie otrzymać bilet. Osoby, które nas przekonają, zaskoczą, rozbawią otrzymaja bilet na koncert.

W tytule maila wpisujcie "Mark Knopfler". Nie zapomnijcie dołączyć swoich danych - imienia, nazwiska (osoby, która będzie odbierać bilet) oraz danych adresowych i przede wszystkim telefonu komórkowego.

Nagroda nie podlega wymianie, nie może być przekazywana również osobom trzecim bez uprzedniej zgody organizatora konkursu. Maile wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę.

Dane adresowe i kontaktowe nie będę wykorzystywane, ani przetrzymywane. Będą wykorzystane tylko w konieczności kontaktu ze zwycięzcą.

Ze zwycięzcamy skontaktujemy się najpóźniej 11 lipca.

Wygraj bilet na krakowski koncert Marka Knopflera" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia