Wygraj książkę opisującą historię utworów U2 [WYNIKI]

  • 03 June, 2015
  • Music Alert

Wspólnie z wydawnictwem Replika zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są egzemplarze książki "U2 - THE NAME OF LOVE. Inspiracje, znaczenia i historie tekstów U2".

Aby mieć szansę zdobyć jeden z nich wystarczy, że wyślecie do nas na adres konkurs@musicalert.pl prawidłową odpowiedź na pytanie "Jaki tytuł nosi ostatni album studyjny U2, wydany we wrześniu 2014?".

W tytule wiadomości prosimy wpisać "U2"

Konkurs trwa od 3 czerwca do  10 czerwca 2015 (włącznie).

Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wybierzemy zwycięzców, których o wygranej poinformujemy drogą mailową.

W wiadomości prosimy podać także dane teleadresowe, na które ma zostać wysłana ewentualna wygrana. Dane te nie będą przechowywane, przekazywane osobom trzecim ani wykorzystywane w żaden sposób poza ewentualną wysyłką nagrody.

Więcej o książce:

Andrea Morandi
U2 - THE NAME OF LOVE
Inspiracje, znaczenia i historie tekstĂłw U2

Jedyna taka książka o U2. 137 utworów, 12 albumów, 30 lat. Znakomita lektura dla wszystkich fanów rocka.

Legendarny zespół U2 od prawie 30 lat tworzy muzykę, która zmienia świat.

Autor książki prezentuje historie prawie wszystkich utworów zespołu, od porywającego „I Will Follow”  (BOY, 1980) po „Cedars of Lebanon” (NO LINE ON THE HORIZON, 2009), omawia okoliczności ich powstania, wskazuje na źródła i inspiracje tekstów, proponuje oryginalne ich interpretacje i może tym zaskoczyć niejednego fana.

Książka opowiada nie tylko o tekstach i sensach w nich ukrytych, ale przede wszystkim o samym zespole i jego historii, o współczesnym świecie i zmianach, które w nim zaszły, o muzyce, kinie, polityce, filozofii i literaturze.

To również książka, która odpowiada na pytanie, dlaczego kochamy U2 — bo z biegiem lat ich historia opowiada także o nas samych.

Wydawnictwo: Replika
Miejsce wydania: Zakrzewo
Liczba stron: 648
Format: 145x205
ISBN 978-83-7674-062-1
Cena: 39,90 zł


WYNIKI KONKURSU
Książkę otrzymują:
Kamil Sałek, Marta Tomes, Marian Krzyżyk
Nagrody zostaną wysłane pocztą polską na podany w mailu adres. Zachęcamy do polubienia i śledzenia naszego profilu na fb: https://www.facebook.com/wwwmusicalertpl?fref=ts


Wygraj książkę opisującą historię utworów U2 [WYNIKI]" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia