Wygraj podwójne zaproszenie na „A Hard Day ‘s Night” do Multikina [WYNIKI]

  • 23 April, 2015
  • Music Alert

Dzięki Multikino Polska mamy do rozdania podwójne zaproszenia na film z The Beatles w roli głównej, czyli „A Hard Day ‘s Night”. Seans odbędzie się 27 kwietnia o 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino. U nas możecie zdobyć podwójne wejściówki do Multikino: Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz. 

Aby mieć szansę zdobyć zaproszenie wystarczy, że wyślecie do nas na adres konkurs@musicalert.pl prawidłową odpowiedź na pytanie "Którym z kolei albumem w dyskografii The Beatles był krążek A Hard Day's Night?" oraz napiszecie, w którym kinie chcecie zobaczyć film (do wyboru: Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz)

W tytule wiadomości prosimy wpisać "The Beatles".

Konkurs trwa od 23 kwietnia 2015 do 26 kwietnia 2015 godz. 10.00. Maile nadesłane później nie będą brane pod uwagę.

Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wybierzemy zwycięzców, których o wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformujemy drogą mailową.

W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru nagrody (konieczność posiadania dowodu tożsamości, legitymacji etc.) oraz kino, w którym chcecie zobaczyć seans (do wyboru: Łódź, Gdańsk, Bydgoszcz).

WYNIKI KONKURSU

Podwójne wejściówki na seans otrzymują:

Łódź - Katarzyna B.

Gdańsk - Marcin W.

Bydgoszcz - Anna K.

Zwycięzcy otrzymają maila potwierdzającego wygraną oraz informacje w jaki sposób mogą odebrać zaproszenia. 

Gratulujemy i zachęcamy do polubienia oraz śledzenia naszego profilu na facebooku: https://www.facebook.com/wwwmusicalertpl 

Wygraj podwójne zaproszenie na „A Hard Day ‘s Night” do Multikina [WYNIKI]" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia