Zapraszamy na trzy styczniowe koncerty Me And That Man

  • 25 November, 2021
  • null

 “New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2” - nie sposób czekać, by utwory z tego wydawnictwa zabrzmiały na żywo. Me And That Man zapowiada zimową trasę koncertową. 


Muzyczny projekt autorstwa Adama “Nergala” Darskiego zagra serię koncertów w Polsce, z udziałem jego współzałożyciela - Johna Portera. Podczas występów usłyszymy przekrój całej dyskografii Me And That Man, a także nowy, niepublikowany dotąd utwór “Fight”, nagrany z udziałem Brytyjczyka.


Knock Out Productions będzie organizatorem trzech koncertów tej trasy, kolejno: 20 stycznia w katowickim P23, 21 stycznia w krakowskim Hype Parku oraz 22 stycznia w klubie Progresja w Warszawie. Gościem specjalnym występów Me And That Man będzie krakowska grupa Taraban.


CENY BILETÓW:

I pula (100 sztuk) – 89 zł 

II pula (do wyprzedania lub dnia koncertu wyłącznie) – 99 zł

III pula (w dniu koncertu) – 120 zł 


Pierwsza pula biletów na koncerty trafi do sprzedaży w poniedziałek, 29 listopada (10:00) na: SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie) 


ME AND THAT MAN (Polska) folk, blues, country: 

Nergal znany jest z szerokich horyzontów muzycznych. Lider legendarnego Behemoth nigdy nie krył swojej sympatii do lżejszej, klimatycznej muzyki, chociażby spod znaku country, folku, bluesa. Na samej fascynacji się nie skończyło. Dowodem jest zespół Me And That Man.

Formacja narodziła się w 2016 roku i przez dłuższy czas prym w niej wiedli Nergal i John Porter. Przy współudziale Wojtka Mazolewskiego i perkusisty Łukasza Kumańskiego powstała debiutancka płyta MATM (premiera w 2017 r.), na której muzycy świetnie zmieszali wpływy wspomnianych gatunków, tworząc całość nawiązującą do Nicka Cave'a, Toma Waitsa, Johnny'ego Casha, czy Davida Allana Coe i silnie naznaczona bliskim liderowi kapeli diabelskim pierwiastkiem. Współpraca Nergala i Portera jednak zakończyła się w 2018 roku. Na dwóch kolejnych wydawnictwach Me And That Man ("New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1" i "New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2") Nergal oddał wokale swoim licznym znanym zagranicznym znajomym, by wymienić, chociażby Coreya Taylora ze Slipknot, Abbatha, Tobiasa Forge z Ghost, Myrkur, Devina Townsenda, Matta Heafy. Łukasz Kumański pozostał w grupie, której międzynarodowy status utrzymują włoski basista Matteo Massoli (eks-Blindead) i Ukrainiec Sasha Boole (gitara, wokal).

- WWW

- FACEBOOK


TARABAN (Polska) psychodeliczny hard rock:

Zespół Taraban to jedni z ciekawszych wykonawców muzyki, która oddaje hołd rockowej tradycji z czasów, gdy w USA LSD było powszechne jak hostia czy protesty przeciwko wojnie w Wietnamie, kiedy Grateful Dead tworzyli podwaliny psychodelii.

Taraban to krakowskie power-trio, które występuje w składzie Daniel Suder (wokal, gitara basowa), Maciek Trojanowski (gitara) i Kris Gonda (perkusja). Kapela powstała w 2013 roku i poza psychodelicznym pierwiastkiem, znajdziemy w jej muzyce trochę bluesa, prog-rocka oraz proto-metal. Taraban ma na koncie dwie EP-ki, udaną debiutancką płytę "How The East Was Lost" z 2019 roku, a także występy na festiwalach, choćby na rosnącym w siłę Summer Dying Loud. 

- FACEBOOK


Wystąpią:

ME AND THAT MAN (Polska) folk, blues, country 

+

Taraban (Polska) psychedelic hard-rock


Kiedy: 20 stycznia (czwartek) 2022 

Gdzie: Katowice @ P23, ul. Porcelanowa 23 

Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out Productions 


Kiedy: 21 stycznia (piątek) 2022 

Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12 

Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions 


Kiedy: 22 stycznia (sobota) 2022 

Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22

Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions 

Zapraszamy na trzy styczniowe koncerty Me And That Man" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia