Zobacz dokument „Cobain: Montage of heck” w Multikinie [WYNIKI]

  • 22 April, 2015
  • Music Alert

Dzięki Multikino Polska mamy do rozdania podwójne zaproszenia na na dokument „Cobain: Montage of heck”, który będzie można zobaczyć już od 23 kwietnia w wybranych kinach sieci Multikino w Polsce. U nas możecie zdobyć podwójne wejściówki na seans 30 kwietnia o godz. 20.00 do kin: Gdańsk, Łódź, Warszawa Ursynów. 

Aby mieć szansę zdobyć zaproszenie wystarczy, że wyślecie do nas na adres konkurs@musicalert.pl prawidłową odpowiedź na pytanie "Kto jest reżyserem dokumentu Kurt Cobain: Montage of Heck?" oraz napiszecie, w którym kinie chcecie zobaczyć film (do wyboru: Gdańsk, Łódź, Warszawa Ursynów)

W tytule wiadomości prosimy wpisać "Kurt Cobain".

Konkurs trwa od 23 kwietnia 2015 do 28 kwietnia 2015 włącznie. Maile nadesłane później nie będą brane pod uwagę.

Wśród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wybierzemy zwycięzców, których o wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformujemy drogą mailową.

W wiadomości prosimy podać imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru nagrody (konieczność posiadania dowodu tożsamości, legitymacji etc.) oraz kino, w którym chcecie zobaczyć seans (do wyboru: Gdańsk, Łódź, Warszawa Ursynów).

WYNIKI KONKURSU

Podwójne wejściówki na seans otrzymują:

Gdańsk - Joanna Z.

Łódź - Rafał K.

Warszawa UrsynĂłw - Ewelina W.

Zwycięzcy otrzymają maila potwierdzającego wygraną oraz informacje w jaki sposób mogą odebrać zaproszenia. 

Gratulujemy i zachęcamy do polubienia oraz śledzenia naszego profilu na facebooku: https://www.facebook.com/wwwmusicalertpl 

Zobacz dokument „Cobain: Montage of heck” w Multikinie [WYNIKI]" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia