Bruno Schulz u Znajomych Znajomych

  • 11 February, 2016
  • Bruno Schulz

12 marca (sobota) zespół Bruno Schulz zagra w klubie Znajomi Znajomych w Warszawie. Koncert będzie częścią krótkiej trasy z okazji wydania piątej płyty grupy „Imperium”. Oprócz premierowych utworów usłyszymy piosenki znane z poprzednich płyt. Początek koncertu o godz. 20:00, wstęp wolny!

Album "Imperium" ukazał się 11 grudnia 2015 nakładem wydawnictwa Winylowo Records. Materiał zarejestrowano w łódzkim Hasselhoff Studio. Pierwszym singlem, który trafił do rozgłośni radiowych był "Horyzont". Teledysk do tej piosenki zrealizował Kuba Romanowicz.


Zespół BRUNO SCHULZ powstał wiosną 2003 roku. W 2007 zadebiutowali płytą „Ekspresje, depresje, euforie” (Luna Music). Pod koniec 2008 roku podpisał kontrakt fonograficzny z wytwórnią S.P. Records, w konsekwencji czego w lutym 2009 ukazała się druga płyta grupy zatytułowana „Europa wschodnia”. Album, wysoko oceniony przez krytykę i słuchaczy, wyznaczył zupełnie nowy kierunek w twórczości grupy.

W kwietniu 2010, zaledwie rok po ostatnim wydawnictwie, ukazał się trzeci krążek „Nowy lepszy człowiek”. W Myspace Polska po premierze albumu napisano "Gdyby Joy Division nadal istniało, to pewnie graliby tak jak oni". 16 lutego 2013 już nakładem wydawnictwa Fonografika ukazała się płyta czwarta „Wyspa”.

Bruno Schulz u Znajomych Znajomych" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia