Co nowego w Universal Music Polska i Magic Records

  • 23 April, 2018
  • Universal Music Polska

Jared Leto wkręcony przez polskiego YouTubera - zobacz film:

Tulia: premierowy występ z autorskim utworem „Jeszcze Cię nie ma”. Będziecie mieć ciarki!

– To ten moment, na który cieszyliśmy się od rana – tak Marcin Meller zapowiedział wizytę zespołu Tulia w niedzielnym odcinku „Dzień Dobry TVN”. Zachwyt prowadzących jest jak najbardziej zrozumiały, ponieważ wokalistki od samego początku ujmują szczerością, naturalnością oraz niesamowitym talentem. Tulia w „Dzień Dobry TVN” zaprezentowała premierowo autorską piosenkę „Jeszcze Cię nie ma” oraz przedpremierowo – fragmenty nowego klipu.

W rozmowie z Marcinem Mellerem oraz Piotrem Kraśko artystki opowiedziały między innymi, w jaki sposób doszło do nagrania coveru „Enjoy the Silence”, który okazał się dla Tulii trampoliną do sukcesu: – To była odpowiedź na prośby od osób, które wcześniej słyszały pierwszą wersję, bardziej akustyczną, unplugged. Posypała się lawina próśb, by ruszyć to dalej, nagrać wersję profesjonalną.

Debiutancki album Tulii ukaże się 25 maja, a wypełnią ją głównie niezwykle oryginalne wersje utworów tak znakomitych artystów jak Obywatel GC, Wilki, O.N.A, Seweryn Krajewski, Stan Borys czy Dawid Podsiadło. Dziewczyny z Tulii nie chcą jednak ograniczać się do interpretacji tylko cudzego repertuaru w związku z tym nie zabrakło też własnych kompozycji. Zamów album w przedsprzedaży. Posłuchaj „Jeszcze Cię nie ma” w serwisach cyfrowych.

Sting i Shaggy wystąpili dla królowej Elżbiety II!

Brytyjska królowa Elżbieta II świętowała swoje 92. urodziny w bardzo uroczysty sposób. W sobotę wieczorem w Royal Albert Hall odbył się wyjątkowy koncert „Queen’s Birthday Party”, w którym udział wzięła cała rodzina królewska. Gwiazdami wieczoru byli między innymi Sting i Shaggy, którzy dzień wcześniej wydali płytę „44/876”.

Sting i Shaggy podczas koncertu zaśpiewali „Don’t Make Me Wait”, pierwszy singiel ze wspólnego albumu. Po występie cała rodzina królewska, z Elżbietą II na czele, nagrodzili duet gromkimi brawami. Wieczór uświetniły także występy sir Toma Jonesa, Kylie Minogue, Craiga Davida i Ladysmith Black Mambazo. Relacja z wydarzenia jest dostępna na stronie BBC.

Ariana Grande powraca triumfalnie z „No Tears Left to Cry"!

Spektakularny powrót Ariany Grande z nowym singlem „No Tears Left to Cry”. W ciągu zaledwie 12 godzin utwór zgromadził 4 miliony streamów w Spotify i 6 mln wyświetleń teledysku na całym świecie. Pierwsza piosenka wydana przez wokalistkę po zamachu w Manchesterze zadebiutowała na pierwszym miejscu iTunes w ponad 70 krajach. Obecnie klip ma ponad 33 mln wyświetleń.

Po raz pierwszy na żywo utwór „No Tears Left to Cry” mogły usłyszeć osoby, które wybrały się na drugi weekend festiwalu Coachella. Ariana Grande zaśpiewała jako gość specjalny podczas koncertu Kygo. Był to jeden z najbardziej komentowanych występów tej edycji.

Bishop Briggs o głębokich ranach na debiutanckiej płycie „Church of Scars”!

„Następny wielki głos alternatywy” – pisze o niej „Billboard”. Bishop Briggs wydała debiutancki album „Church of Scars”. Na krążku znalazły się takie przeboje jak „River”, „Wild Horses” oraz „White Flag”.

– Jestem bardzo dumna, że mogę podzielić się „Church of Scars” ze wszystkimi. Tytuł albumu pochodzi z utworu „Hallowed Ground”, a konkretnie z tekstu: „moje serce jest świątynią blizn”. Dokładnie tak się czułam, kiedy tworzyłam ten materiał. Chciałam w ten sposób oswoić lęk przed swoimi ranami. Mam więc nadzieję, że gdy włączycie płytę, poczujecie się mniej samotnie – mówi wokalistka.

Bishop Briggs pochodzi z Londynu, ale po zakończeniu szkoły średniej przeniosła się do Los Angeles. Śpiewała w małych klubach, gdzie usłyszał ją były pracownik wytwórni. Reszta jest historią. Do tej pory wokalistka zgromadziła ponad 400 milionów streamów na całym świecie.

Posłuchaj płyty "Church of Scars" Bishop Briggs. 

The Night Game prezentuje teledysk do „Bad Girls Don’t Cry”!

The Night Game, czyli projekt Martina Johnsona, zaprezentował teledysk do uwielbianego przez fanów kawałka „Bad Girls Don’t Cry”. Inspiracją do utworu była kobieta, którą Johnson spotkał w Las Vegas. – Kiedy zapytałem ją o jej historię, ona spojrzała mi w oczy i powiedziała, że niegrzeczne dziewczyny nie płaczą. Wsiadłem do auta i pojechałem prosto do domu, by dokończyć album – opowiada muzyk. W klipie nie zabrakło nocnych plenerów.

„Bad Girls Don’t Cry” to kolejny po „Kids in Love”, „Once in a Lifetime” i „The Outfield” singiel The Night Game. Zespół tak bardzo spodobał się Johnowi Mayerowi, że zaprosił muzyków na swoją trasę po Ameryce Północnej jako support. Martin Johnson pracuje obecnie nad debiutancką płytą formacji, która ukaże się jeszcze w tym roku.

„Bambola” – hit na wakacje? Jesteśmy przekonani, że tak!

Wychowana w Montrealu, mieszkająca w Nowym Jorku, pochodząca z Włoch wokalistka i songwritterka – Betta Lemme – w swojej muzyce z łatwością łączy wpływy wszystkich kultur, w których dorastała i żyje. Bez problemu potrafi połączyć w jednej piosence francuski, włoski i angielski. Betta łączy śródziemnomorskie harmonie z siłą potężnych amerykańskich dźwięków popowych.

Jej debiutancki singiel „Bambola” to idealny muzyczny podkład na zbliżające się lato i nie tylko! Teledysk ma już ponad 20 mln wyświetleń.

Kalwi & Remi przecierają szlaki w teledysku „Unbreakable”!

Od kilku tygodni anteny radiowe podbija najnowsza propozycja znanego duetu DJ-ów i producentów: Kalwi & Remi. Singiel „Unbreakable” swoją charyzmą, świetnym wokalem i żywymi instrumentami ujął nie tylko klubowych imprezowiczów.

– Zawsze kręciło nas przecieranie szlaków, eksperymentowanie, mamy alergię na szablon typu kopiuj-wklej. Tym bardziej mając do dyspozycji zabawki rodem z filmów SF i mapę świata z ciekawymi miejscówkami, postanowiliśmy zorganizować dla wszystkich chętnych wspólny wypad – opowiadają Kalwi i Remi. Efektem jest teledysk, który z wykorzystaniem rewolucyjnej technologii VR wciąga widza w sam środek akcji.

Po nagraniach m.in. w Grecji, Wenecji i Zanzibarze ostatni klaps ekipy BeLogic Studio zabrzmiał w Warszawie. Sprawdźcie koniecznie!




Co nowego w Universal Music Polska i Magic Records" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia