Duńskie Eyes zrobi chaos na trzech koncertach w Polsce!

  • 17 November, 2023
  • Julia Markiewicz / Knock Out Productions

To będzie prawdziwa koncertowa pożoga! 

Eyes, metalcore'owa sensacja z Danii, wystąpi 27 lutego w Warszawie, 28 lutego w Krakowie i 29 lutego we Wrocławiu. U ich boku pojawi się screamowe Death Goals i deathmetalowa warszawska Czerń

Bilety na koncerty możecie już zakupić na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie) 


EYES (Dania) metalcore, noise rock: 

W tytule najnowszej płyty Eyes składają gratulacje. Komu? Trudno powiedzieć, ale jeśli sobie - nie dziwimy się. Duńczycy na przestrzeni trzech płyt wypracowali własny muzyczny język, którego składowe to ciężar i intensywność metalcore'u w połączeniu z jazgotliwym chaosem noise rocka bliskiego tuzom pokroju The Jesus Lizard. Ich numery są wściekłe, do granic hałaśliwe i jadą bez ustanku na najwyższych obrotach. Skład ciągle dorzuca do pieca, a mimo tego nie nudzi. Ta obłąkańcza wścieklizna trzyma słuchacza za gardło i nie puszcza właściwie do końca. Jak pewnie sobie wyobrażacie, taka jatka w wydaniu koncertowym zapewnia same cięgi i nie mylicie się. Eyes są jednym z najdzikszych młodych zespołów w konfrontacji scenicznej. Skaczą, wiją się i koszą równo. Kto był na zeszłorocznym Mysticu, ten doskonale wie, o co chodzi. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


DEATH GOALS (Wielka Brytania) screamo, mathcore, metalcore: 

Chaos, chaos, jeszcze raz chaos. Brytyjskie Death Goals nie cacka się ze słuchaczem, bo korzysta z konwencji screamo w maksymalnym natężeniu. Co to znaczy? Emocje wylewają się tu z każdego kąta - głównie te negatywne. Wszystko to jest elektryczne, nieposkromione i - co najważniejsze - nieprzewidywalne. Zespół decyduje się na nawałnicę hałasu i dobrze na tym wychodzi. Wypluwają płuca i jadą zgodnie z tradycją wspomnianego screamo, konstruują złożone figury rytmiczne podpatrzone w mathcorze i znają siłę solidnego metalcore’owego riffu. Nie ma z nimi żartów. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


CZERŃ (Polska) death metal, sludge metal, post-metal: 

Obecna inkarnacja Czerni, prawdopodobnie najlepsza w ich historii, jeszcze parę lat temu mogłaby uchodzić za niespodziankę. Przedstawiali się światu jako pochodzący ze sceny hc potwór meandrujący między post-metalem a dojmującym sludgem, ale to już nie oni. Współczesna Czerń to death metal ciężki jak głaz, nierzadko korzystający z hardcore'owych wzorców. Tęskno wam za Bolt Thrower? Po zafundowanej przez nich rzeźni będziecie zadowoleni. 

- FACEBOOK

- YOUTUBE

- INSTAGRAM


Kiedy: 27 lutego (wtorek) 2024 

Gdzie: Warszawa @ VooDoo, ul. Al. Tysiąclecia 48a

Bilety: 79-89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out Productions


Kiedy: 28 lutego (środa) 2024 

Gdzie: Kraków @ Zaścianek, ul. Rostafińskiego 4

Bilety: 79-89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out Productions


Kiedy: 29 lutego (czwartek) 2024 

Gdzie: Wrocław @ Liverpool, ul. Świdnicka 37

Bilety: 79-89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 

Organizator: Knock Out Productions

Duńskie Eyes zrobi chaos na trzech koncertach w Polsce!" data-numposts="5">

Nadchodzące wydarzenia

21 Nov
Sepultura ostatni raz w Polsce

Hala widowiskowo-sportowa "Spodek" w Katowicach, al. Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice

Kup bilet