Chris Cuffaro George Michael

Greatest Hits: George Michael

Black Eye Gallery 2018-01-15
Autor: Black Eye Gallery

W rok po jakże zaskakującej śmierci George'a Michaela w Australii ukazuje się absolutnie wyjątkowe wydawnictwo „Greatest Hits: George Michaelˮ. Stanowi ono podsumowanie roku spędzonego przez znakomitego fotografa Chrisa Cuffaro z Georgem w trasie podczas niesamowitego „Faith Tourˮ w 1988 roku. Publikacja towarzyszy wystawie pod tym samym tytułem, która zaprezentowana zostanie w Black Eye Gallery w Sydney, w dniach od 16 do 28 stycznia 2018 roku.

„Pracowałem z tym wybitnym wykonawcą przy wielu okazjachˮ – wspomina Cuffaro. – „Wszystko zaczęło się w 1987 roku przy klipie do 'Faith' i rozciągnęło na całe 'Faith Tour'. Robiłem zdjęcia na promocję, dla wytwórni oraz fotografie z jego teledysków 'Faith', 'Monkey', 'One More Try', 'Father Figure' and 'Kissing a Fool'. Podczas 'Faith Tour' byłem w Australii, na Hawajach, w Detroit, w Nowym Jorku, w Waszyngtonie oraz w Los Angeles.ˮ

Zarówno wystawa, jak i album dają unikalną możliwość obcowania z kultowymi fotografiami George'a Michaela, znanymi z rozmaitych gadżetów – koszulek, plakatów, kalendarzy. Są wśród nich także nigdy dotąd nie publikowane fotosy, wykonane zakulisowo podczas koncertów i kręcenia klipów. W wystawie tej zawiera się moc i potęga „Faith Tourˮ. Wszak muzyka George'a Michaela była, jest i zawsze pozostanie pożywką dla naszych dusz.

Black Eye Gallery

3/138 Darlinghurst Rd. Darlinghurst

NSW, 2010, Australia

sieć: blackeyegallery.com.au i cuffarohits.com

Instagram: @CuffaroPhoto